Designerskie gadżety, które przydadzą się w podróży

Oceń artykuł:

100%
0%

Wakacyjne gadżety nie muszą być wyłącznie praktyczne - mogą też ciekawie i ładnie wyglądać. Przedstawiamy sprzęty, które warto zabrać ze sobą na urlop.

Designerskie gadżety, które przydadzą się w podróży

Portfel Woolet

Dlaczego portfel w podróży jest ważny, tłumaczyć nie trzeba. I właśnie dlatego byłoby źle, gdybyśmy przez przypadek go zgubili lub zostawili. Tylko gdzie? W muzeum, metrze, a może na plaży? Portfel Woolet nie pozostawia wątpliwości, a to za sprawą elektroniki. Współpracuje z telefonem, więc kiedy znajdziemy się poza zasięgiem bluetooth, aplikacja od razu poinformuje, że zapomnieliśmy o zgubie. I na ekranie telefonu wyświetli ostatnią lokalizację.

  accessories Foto: www.woolet.co

Przywieszka notiOne

W podobny sposób możemy chronić klucze, bagaże, plecaki - cokolwiek chcemy. Wystarczy niewielka przywieszka notiOne. Również komunikuje się z telefonem przez bluetooth i daje znać, gdy urządzenie znajdzie się poza zasięgiem. Co więcej, sygnał z lokalizatora notiOne odbiera ponad 1 000 000 użytkowników aplikacji mobilnych współpracujących z systemem notiOne. Sygnał odbierany jest przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją, a następnie lokalizacja trafia do nas. Złodziej z notiOne daleko nie ucieknie.

 

Powerbank

Powerbanki przydają się nie tylko w podróży, ale też w codziennym życiu. W dobie bardzo szybko rozładowujących się smartfonów warto mieć ten gadżet pod ręką. Te od Fresh’n’Rebel przy okazji są kolorowe i stylowe.

 

Głośnik bluetooth

Fresh’n’Rebel robi też głośniki bluetooth. Warto postawić na właśnie te, bo po prostu świetnie się prezentują. Na plaży albo pod namiotem, gdzie jesteście sami - cieszcie się ulubionymi dźwiękami bez skrępowania!

 

Filtr do wody Steel

A konkretnie filtr będący… słomką. Metalowy gadżet wystarczy włożyć np. do strumyka i pić, niczym lemoniadę, przez słomkę. Woda będzie oczyszczona i pozbawiona bakterii. To praktyczny, a przy tym świetnie wyglądający gadżet. A także niewielki, więc zawsze może być pod ręką.

 

Ręcznik Lifventure SoftFibre Trek Towel

Idealne rozwiązanie na plażę. Ręcznik Lifventure SoftFibre Trek Towel jest szybkoschnący, a na dodatek antybakteryjny. I można go złożyć jak plecak.

 

Kompaktowy prysznic

Opcja dla tych, którzy urlop spędzają raczej na biwaku lub pod namiotem, a nie w hotelach. Do kompaktowego prysznica można nalać nawet 10 l wody i cieszyć się czystością tam, gdzie dostęp do łazienki jest mocno utrudniony.

 

Poduszka podróżna z kapturem

Wakacje to nie tylko zwiedzanie, spacerowanie czy wylegiwanie się na plaży. Dojazdy i powroty zajmują sporo czasu i nie da się ukryć - bywają bardzo męczące. Uprzyjemnić może je poduszka podróżna z kapturem. To typowy “zagłówek” pozwalający wygodniej oprzeć się na samochodowym czy samolotowym fotelu. Przy okazji możemy też się schronić, zapewniając sobie odrobinę prywatności. Opisywana poduszka - od firmy AMW - wykonana jest z tkaniny nieprzepuszczającej promieni słonecznych, co w trakcie podróży jest dodatkowym atutem.

 

Śpiwór SelkBag Lite 5G 2.0

To nie tylko śpiwór, ale też… ubranie. Zgoda, raczej nie pójdziecie w nim do muzeum, ale sprawdzi się chociażby podczas siedzenia przy ognisku - a przecież wieczorami nie zawsze jest ciepło. Zaraz potem możecie wskoczyć do namiotu i spać. To całkiem praktyczne, a przy tym wygodne i nietypowe. 

41Ow0opPbcL._SY355_ Foto: amazon.com

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym