Jakie drzwi kupić – rady eksperta bloga Porta

Jakie drzwi kupić – rady eksperta bloga Porta

Wybór drzwi do pokoju, drzwi do mieszkania czy nawet drzwi do łazienki zawsze stanowi duże wyzwanie. Z reguły wszyscy jesteśmy laikami w tym temacie i potrzebujemy fachowego doradztwa. Porta Drzwi służy pomocą w tym zakresie. Tu na naszym blogu, możesz zadać pytanie naszym ekspertom, a oni odpowiedzą zgodnie ze swoją wiedza i olbrzymim doświadczeniem.

Drzwi wejściowe do mieszkania i do domu


Jakie wybrać drzwi? No cóż, to trudna decyzja, która zawsze poprzedzona jest szeregiem pytań. Drzwi powinny przede wszystkich służyć długie lata i muszą spełniać wiele wymagań.

Przede wszystkim muszą zapewniać dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, tak aby rachunki za ogrzewanie nie przyprawiały nas o stresy. Muszą zapewniać nam ciszę i spokój, abyśmy w swoich czterech ścianach mogli wypoczywać i spędzać miło czas.

Drzwi wejściowe powinny też zapewniać nam skuteczną ochronę przed osobami niepowołanymi, przed włamaniami, a także przed ewentualnym ogniem. Jeszcze więcej pytań pojawia się, gdy w grę wchodzi zakup drzwi energooszczędnych, czy wręcz drzwi pasywnych.

Aby spełnić te wszystkie wymogi, drzwi muszą mieć odpowiednią konstrukcję, a ich montaż powinien być przeprowadzony w sposób profesjonalny. Na każdym etapie wyboru, na każde pytanie odpowiedzą nasi eksperci.

Najlepsze drzwi wewnętrzne


Tu też nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszak warunki w danym mieszkaniu, wymagania designerskie oraz potrzeby mieszkańców są różne. Oczywiście bez problemu możemy powiedzieć, że jeśli drzwi mają tłumić hałasy, to powinny mieć wypełnienie płycinowe, a nie typu plaster miodu.

Drzwi do pokoju, który nie ma zbyt wielkich rozmiarów, lepiej wybrać z przeszkleniem, bo będą wyglądały subtelniej i nie przytłoczą takiego wnętrza. Możemy też jasno stwierdzić, że drzwi do łazienki lub kuchni powinny mieć okleinę typu laminat, bo ta najlepiej zachowuje się w kontakcie z wilgocią.

W takim tekście nie odpowiemy jednoznacznie, czy drzwi do pokoju powinny być przylgowe czy bezprzylgowe oraz czy powinny być lewe czy prawe. Bez znajomości konkretnych warunków technicznych, nie jesteśmy w stanie udzielić porady, czy właściwa będzie ościeżnica stała, czy regulowana.

Z tych właśnie powodów, jeśli masz problem, pytaj śmiało naszych ekspertów. To właśnie dlatego zapewniamy fachowe doradztwo. Dla producenta drzwi jest oczywiście ważna wielkość sprzedaży, ale równie ważne jest zadowolenie klienta.

Produkujemy dla Was i to Wy musicie poczuć najpierw bezpieczeństwo zakupu, a potem radość z użytkowania naszych produktów.

Zachęcamy więc wszystkich do zadawania pytań, do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy przeprowadzą Was przez cały proces zakupu, a także aktywnie wesprą wszelkie działania na etapie montażu drzwi, polecając odpowiednie grupy fachowców.

Zadaj pytanie w komentarzu, a najszybciej jak to możliwe, otrzymasz odpowiedź ekspera. Podaj jak najwięcej szczegółów, aby odpowiedź była wyczerpująca. Zapraszamy do kontaktu!

  • Tagi:
  • Porady eksperta
  • Wybór drzwi wejściowych
  • Wybór drzwi wewnętrznych