Prestiżowe nagrody trafiają w ręce Porta!

Prestiżowe nagrody trafiają w ręce Porta!

Rok 2016 jest dla nas czasem pełnym wyzwań i zmian. Otworzyliśmy nową fabrykę drzwi metalowych Porta Steel w Ełku, wprowadzamy nowe produkty i doskonalimy obsługę klienta. Otrzymane w ostatnim czasie trzy prestiżowe nagrody - Lider Rynku Stolarki 2016 oraz tytuły Superbrands i Created in Poland Superbrands 2016/2017 to dla nas potwierdzenie, że Klienci cenią nasze starania i wybierają nasze drzwi do swoich wymarzonych mieszkań i domów.

Lider Rynku Stolarki to tytuł przyznawany przez Centrum Analiz Branżowych tym firmom, których produkty cieszyły się na rynku największą popularnością. Potwierdzeniem są roczne wyniki sprzedaży danej firmy. Wyróżnić się i przyciągnąć uwagę klienta na konkurencyjnym rynku to dla każdego producenta ogromny sukces. Dlatego niezwykle cenimy tytuł Lidera Rynku Stolarki, przyznany nam po raz kolejny w kategorii drzwi drewnianych. 

Tytuły Liderów Rynku Stolarki zostały przyznane podczas uroczystej Gali Liderów, którą poprzedziło spotkanie z Tomaszem Żuchowskim, Wiceministrem ds. Budownictwa. Wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutował on o istotnej roli stolarki w budownictwie energooszczędnym.

Organizacja Superbrands od 20 lat na całym świecie, a od 10 lat w Polsce, wyłania ścisłą elitę wśród marek funkcjonujących na rodzimym rynku. Nagrody Superbrands są niezwykle prestiżowymi tytułami, ponieważ doceniają odwagę oraz inicjatywę w wyznaczaniu trendów. To dla nas szczególnie ważne wyróżnienia, które pozwalają nam być w czołówce najsilniejszych wizerunkowo polskich marek. W proces oceny zaangażowanych było ponad 15 tysięcy polskich konsumentów oraz ponad 50 ekspertów branżowych, co sprawia, że Superbrands to jedno z najbardziej wiarygodnych badań siły i wizerunku marki w Polsce.

Wszystkie wyróżnienia zdobyliśmy dzięki Waszemu zaufaniu. Dziękujemy za wybór naszych drzwi.