Nowe klamki w ofercie marki PORTA DRZWI i akcja promocyjna „Klamka za 1 grosz”

Oceń artykuł:

75%
25%

Wraz z nową edycją katalogu marki PORTA DRZWI na 2022 rok poszerzyliśmy ofertę klamek wewnątrzlokalowych o nowe atrakcyjne i nowoczesne wzory. Obok doskonale znanych produktów pojawiły się trzy ciekawe propozycje, na które szczególnie warto zwrócić uwagę. Wśród nowości znalazły się również zamki magnetyczne w kolorach białym i czarnym, a także nowoczesna klamka elektroniczna z kontrolą dostępu, w technologii blueSmart. Dla naszych klientów przygotowaliśmy też wyjątkową i atrakcyjną cenowo ofertę promocyjną - „Klamka za 1 grosz”, która obowiązuje przy zakupie wybranych skrzydeł!

 

Nowe klamki w ofercie marki PORTA DRZWI i akcja promocyjna „Klamka za 1 grosz”

„Klamka za 1 grosz” – produkty w ofercie specjalnej


W ofercie „Klamka za 1 grosz” można kupić jeden z dwóch modeli klamek: EUFORIA Q i RUMBA. Klamki są dostępne w kolorze czarnym. Z oferty można skorzystać, wybierając jeden z trzech modeli drzwi wewnętrznych: Porta Verte HOME H, Porta Verte PREMIUM E, Porta LEVEL. Promocja „Klamka za 1 grosz” dotyczy konkretnych konfiguracji produktów.

Ofertą specjalną są objęte zestawy:

Porta Verte PREMIUM E klamka EUFORIA Q
Porta Verte HOME H klamka RUMBA
Porta LEVEL + klamka RUMBA


W przypadku każdego modelu klamki można wybrać rodzaj rozety: czy ma to być rozeta na klucz, wkładka patent czy łazienkowa.

PortaLEVEL_modelC2_DabCatania_klamkaRumba

Porta LEVEL + klamka Rumba

Jak skorzystać z promocji „Klamka za 1 grosz”?


Żeby skorzystać z promocji „Klamka za 1 grosz” trzeba kupić jeden z modeli drzwi wewnętrznych objętych promocją. Należy przy tym pamiętać, że promocja dotyczy wybranych modeli zakupionych w zestawie, który składa się ze skrzydła drzwiowego i ościeżnicy. Przed dokonaniem zakupu należy zgłosić sprzedawcy w sklepie, chęć skorzystania z promocji. Trzeba to zrobić przed dokonaniem formalnego zamówienia. Tylko wtedy będzie można dostać klamkę w bardzo preferencyjnej cenie. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2022, a z jej regulaminem można zapoznać się na stronie: https://www.porta.com.pl/phavi/at/upl/2023/0418/0457-regulamin-promocji-klamka-za-1-gr.pdf

Nowe modele klamek do drzwi

Pod koniec ubiegłego roku do oferty produktów PORTA DRZWI wprowadziliśmy aż osiem nowych modeli klamek drzwiowych, w tym dobrze znaną klamkę EUFORIA w nowej odsłonie. Na czym polega jej wyjątkowość? Specjalna powłoka antybakteryjna, którą została pokryta klamka zawiera aktywne jony srebra, skutecznie hamujące rozwój i osadzanie się na powierzchni klamki chorobotwórczych bakterii i wirusów. Teraz nowoczesna technologia może zagościć także w Twoim domu, dla jeszcze większego bezpieczeństwa jego mieszkańców.

EUFORIA czarna

 

klamka EUFORIA w kolorze czarnym

W końcówce ubiegłego roku wśród nowości pojawiły się także między innymi klamki BARCELONA i RUMBA (dostępne w kolorach nikiel, czarny i chrom), LUNA (kolor czarny, chrom, chrom szczotkowany oraz złoty), a także BELLA SLIM i MAXIMA. To jednak nie koniec, gdyż ofertę klamek do drzwi wewnętrznych uzupełniliśmy o kolejne ciekawe propozycje. Wszystkie możecie znaleźć w naszym aktualnym katalogu.

Nowości wśród klamek do drzwi wewnętrznych

Wraz z najnowszą odsłoną katalogu prezentujemy trzy zupełnie nowe modele klamek wewnątrzlokalowych, które świetnie uzupełnią wybrane skrzydła drzwiowe. Klamka AZALIA dostępna w czterech kolorach (chrom polerowany, chrom satyna, czarny i złoty). Klasyczny kształt klamki z okrągłą rozetą będzie się świetnie komponował zarówno z tradycyjnymi drzwiami, jak i modelami utrzymanymi w bardziej nowoczesnym stylu.

Klamka_Azalia_złoty

 

klamka AZALIA w kolorze złotym

Druga propozycja wśród nowości to klamka LILA w odcieniach czarnym, chrom satyna oraz chrom polerowany. Kwadratowa rozeta idealnie uzupełnia cienką rączkę i podkreśla nowoczesny wygląd klamki, nadając jej nieco drapieżności.

Klamka_Lila_czarny

 

klamka LILA w kolorze czarnym

Model LEA LUX dostępny w dwóch kolorach: czarnym oraz chrom, o bardziej fantazyjnym kształcie z oryginalnymi wgłębieniami oraz masywniejszej rączce to idealna propozycja do wielu skrzydeł drzwiowych. Dzięki szerokiemu asortymentowi klamek z pewnością dopasujesz idealny model do wybranych przez siebie drzwi.

  LEA LUX

klamka LEA LUX w kolorze czarnym

Klamka elektroniczna blueSmart

Nowością 2021 zasługującą na szczególne wyróżnienie jest elektroniczna klamka blueSmart dostępna w kolorze białym oraz czarnym. Klamka elektroniczna jest przeznaczona do zastosowania wewnętrznego w drzwiach wewnątrzlokalowych, technicznych akustycznych i technicznych przeciwpożarowych. Umożliwia otwieranie drzwi za pomocą kart identyfikacyjnych, kluczy blueSmart lub specjalnych breloków do kluczy. To nowoczesne rozwiązanie z kontrolą dostępu powstało z myślą o obiektach publicznych (np. biurach, szkołach, hotelach czy szpitalach) i to właśnie w tego typu budynkach szczególnie polecamy zamontowanie klamki elektronicznej w technologii blueSmart.

 

Oceń artykuł:

75%
25%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym