Prestiżowe nagrody trafiają w ręce Porta!

Oceń artykuł:

100%
0%
Rok 2016 jest dla nas czasem pełnym wyzwań i zmian. Otworzyliśmy nową fabrykę drzwi metalowych Porta Steel w Ełku, wprowadzamy nowe produkty i doskonalimy obsługę klienta. Otrzymane w ostatnim czasie trzy prestiżowe nagrody - Lider Rynku Stolarki 2016 oraz tytuły Superbrands i Created in Poland Superbrands 2016/2017 to dla nas potwierdzenie, że Klienci cenią nasze starania i wybierają nasze drzwi do swoich wymarzonych mieszkań i domów.
Prestiżowe nagrody trafiają w ręce Porta!

Lider Rynku Stolarki to tytuł przyznawany przez Centrum Analiz Branżowych tym firmom, których produkty cieszyły się na rynku największą popularnością. Potwierdzeniem są roczne wyniki sprzedaży danej firmy. Wyróżnić się i przyciągnąć uwagę klienta na konkurencyjnym rynku to dla każdego producenta ogromny sukces. Dlatego niezwykle cenimy tytuł Lidera Rynku Stolarki, przyznany nam po raz kolejny w kategorii drzwi drewnianych. 

Tytuły Liderów Rynku Stolarki zostały przyznane podczas uroczystej Gali Liderów, którą poprzedziło spotkanie z Tomaszem Żuchowskim, Wiceministrem ds. Budownictwa. Wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutował on o istotnej roli stolarki w budownictwie energooszczędnym.

Organizacja Superbrands od 20 lat na całym świecie, a od 10 lat w Polsce, wyłania ścisłą elitę wśród marek funkcjonujących na rodzimym rynku. Nagrody Superbrands są niezwykle prestiżowymi tytułami, ponieważ doceniają odwagę oraz inicjatywę w wyznaczaniu trendów. To dla nas szczególnie ważne wyróżnienia, które pozwalają nam być w czołówce najsilniejszych wizerunkowo polskich marek. W proces oceny zaangażowanych było ponad 15 tysięcy polskich konsumentów oraz ponad 50 ekspertów branżowych, co sprawia, że Superbrands to jedno z najbardziej wiarygodnych badań siły i wizerunku marki w Polsce.

Wszystkie wyróżnienia zdobyliśmy dzięki Waszemu zaufaniu. Dziękujemy za wybór naszych drzwi.

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym