Aranżacje wnętrz zgodne ze znakami zodiaku

Oceń artykuł:

100%
0%

Prezentujemy prawdziwy wnętrzarski horoskop, który być może pomoże Ci odpowiedzieć, jak w przyszłości urządzić dom lub mieszkanie. To tylko zabawa? Może... Ale czy w poniższych opisach nie kryje się przypadkiem nieco prawy o tobie? Sprawdź!

Aranżacje wnętrz zgodne ze znakami zodiaku unsplash.com

Wodnik

Trudno w zodiakalnym horoskopie o większego ekstrawaganta. Wodnik zawsze myśli przyszłościowo. W wystroju wnętrz ceni przede wszystkim nowości. Tradycyjne meble go przytłaczają. Woli odkrywać przyszłość niż przeszłość. Nie boi się wnętrzarskich eksperymentów, tak samo jak niestraszna mu krytyka. Dąży do nowoczesnego wystroju wnętrz, w duchu hi-tech.

Ryby

Każdy horoskop mówi, że artystyczne dusze lubią otaczać się oryginalnymi przedmiotami i ozdobami wnętrz. Uwielbiają pomieszczenia tajemnicze, z lekką nutą zmysłowości. Lejące się tkaniny czy rozpraszające światło tiule doskonale wpisują się w lekki, nieprzytłaczający wystrój uwielbiany przez Ryby. Kilka znakomitych obrazów i stylizowane meble podkreślą klasę wyposażenia i zdradzą dobry gust ich właścicieli.

Baran

Energetyczna natura Barana zawsze ujawnia się w wystroju wnętrz. Ognisty temperament przyciąga ciepłe kolory w mieszkaniu, takie jak jaskrawe żółcie, pomarańcze i czerwienie. W otoczeniu takiej osoby sprawdzają się modułowe meble oraz inne mobilne rozwiązania. Baran kocha przestawiać i improwizować, zwykle orientuje się też w aktualnych trendach. Horoskop wnętrzarski podpowiada, że tym, co naprawdę uszczęśliwi Barana, będzie domowa minisiłownia z bieżnią lub rowerkiem treningowym.

Byk

Z zasady domator, ceni solidne, drewniane meble, porządek i niebanalne dekoracje. Chętnie odwołuje się do tradycji, więc wystrój w stylu retro będzie mu odpowiadać. Zwykle dobrze odnajduje się w dworkowym oraz kolonialnym wystroju wnętrz. Ma doskonałe wyczucie estetyki, dlatego, zgodnie z wnętrzarskim horoskopem, urządzona przez niego przestrzeń charakteryzuje się wysmakowaniem. Zawsze będzie tam też miejsce na designerski mebel czy dzieło sztuki.

Bliźnięta

Niespokojny duch sprawia, że kreatywne Bliźnięta nieustannie gonią za wzorniczymi nowościami. Lubią zmiany, szybko nudzi je jeden wystrój, dlatego nieustannie z nim eksperymentują. Wykazują przy tym mnóstwo zdolności plastycznych i chętnie umieszczają w pomieszczeniach własnoręcznie wykonane oryginale dekoracje. Dobrze realizują się na polu eklektycznych aranżacji. O ile uda im się zapanować nad bałaganiarstwem, są w stanie tworzyć wnętrza unikalne i zachwycające różnorodnością.

Rak

Konserwatywny i uczuciowy Rak traktuje dom jak azyl. Kocha wystrój cechujący się przytulnością i prostotą. Horoskop przypisuje mu też skłonność do otaczania się bibelotami i rodzinnymi pamiątkami. Natura Raka objawia się bukietami w wazonach i florystycznymi akcentami na tkaninach, do gustu przypadną mu też roślinne motywy dekoracyjne.

Lew

Jak na króla przystało, Lew uwielbia otaczać się złotem i blaskiem kryształów, zwłaszcza gdy błyszczą one w świetle nowoczesnych LED-ów. Lubi zarówno pałacowy, jak i nowoczesny wystrój wnętrz, wykończony kamieniem lub skórą. Z natury gościnny i rodzinny, zawsze dba o okazałą strefę wypoczynkową oraz wygospodarowanie miejsca na jadalnię.

Panna

Praktyczna, subtelna i dokładna Panna ceni sobie spokój i porządek. W wystroju wnętrz lubi bezpieczne, stonowane kolory ożywione pastelowymi akcentami. W jej przypadku sprawdza się klasyczny styl utrzymany w duchu ponadczasowej elegancji.

Waga

Waga odpoczywa, robiąc zakupy. Zawsze jest dobrze zorientowana, co dzieje się w świecie mody, także w zakresie wystroju wnętrz. Horoskop wnętrzarski przypisuje jej umiłowanie do wygodnego życia, dlatego w jej otoczeniu zawsze pojawiają się zapewniające komfort sofy, leżanki lub fotele. Waga kocha ponad wszystko elegancję i uporządkowanie. Najlepiej czuje się we wnętrzach jasnych i przestronnych.

Skorpion

Urodzony przywódca potrzebuje godnej siebie, luksusowej siedziby. Pociąga go styl glamour oraz gadżety. Lubi imponować innym, stąd jego dążenie do stworzenia wyrafinowanego wystroju wnętrz. Boi się jednak krytyki, dlatego w swoich wyborach unika przesady i stawia na meble powściągliwe w formie.

Strzelec

Nie może usiedzieć na miejscu, kocha podróżować i przywozić pamiątki z różnych stron świata. Jego dusza nomady na wskroś przepełnia wnętrze. Zgodnie z wnętrzarskim horoskopem jego dom powinien aż kipieć od designerskich inspiracji. Spontanicznie kupowane i zestawione ze sobą przedmioty tworzą artystyczny nieład, sprawiając, że pokoje Strzelca cechuje oryginalny wystrój. Sprawdza się on jednak na tle neutralnej bazy, o ile traktujemy go z delikatnym przymrużeniem oka.

Koziorożec

Każdy Koziorożec kocha luksus. Potrafi również docenić przedmioty dobrej jakości. Zdobywa je dzięki swojej pracowitości i wytrwałości. Nie lubi się jednak popisywać. Dlatego preferowany przez niego wystrój wnętrz charakteryzuje duże wyczucie stylu oraz bezpieczne, ale dobrze dobrane, mocne kolory oddające jego pewność siebie. Idealnie realizuje swoje wnętrzarskie ambicje w stylu klasycznym.

Zobacz koniecznie: Jak dopasować drzwi do osobowości?

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym