Kampania #OtwórzSięNa nabiera rumieńców!

Oceń artykuł:

78%
22%
To szczególny rok dla PORTA DRZWI. Swoje 25-lecie postanowiliśmy bowiem świętować przez cały rok, przygotowując dla naszych Klientów i Partnerów 25 różnych wydarzeń. Cztery z nich – Targi Porta, otwarcie fabryki Porta STEEL, jubileusz w Zamku Ryn i Targi Budma – już za nami. Nie zwalniamy jednak tempa  - w kolejną fazę wkracza właśnie nasza kampania #OtwórzSięNa. Co czeka nas w najbliższej przyszłości?

WSPÓŁPRACA STRATEGICZNA Z HGTV HOME&GARDEN

Skrzydła PORTA DRZWI zagoszczą w wielu polskich domach jeszcze zanim ich mieszkańcy zdecydują się na ich montaż. Wszystko za sprawą nawiązanego partnerstwa strategicznego z nowym kanałem telewizyjnym HGTV Home&Garden. Będziemy współtworzyć programy takie jak Domowe Rewolucje z Dorotą Szelągowską czy Wielkie małe pomysły. Bądźcie z nami!

NOWY SPOT REKLAMOWY PORTA DRZWI

Media zmieniają się w zawrotnym tempie – zmieniać się musi więc także i komunikacja wizerunkowa prowadzona za ich pośrednictwem. Świadomi tych wyzwań przygotowaliśmy nowy, otwarty na potrzeby naszych klientów spot reklamowy. Jesteśmy z niego dumni i cieszymy się, że powstał.

BADANIA OTWARTOŚCI POLAKÓW

PORTA DRZWI jako mecenas badania firma NEUROHM przeprowadziła – na szeroką skalę – Badanie Otwartości Polaków. Wyniki okazują się zaskakujące. Nowatorska metodologia badań i ich wyniki zostaną zaprezentowane już 22 marca podczas konferencji prasowej PORTA DRZWI w Warszawie. By dotrzeć do szerszego grona odbiorców, stworzyliśmy stronę www.deklaracjaotwartosci.pl, gdzie oprócz wielu ciekawych artykułów skupionych wokół tego tematów lifestyle, kultury, innowacji, czy wnętrz, znalazł się również interaktywny test otwartości. Chcesz się dowiedzieć, czy jesteś otwarty? Podejmij wyzwanie i podziel się z nami wynikami quizu!

WSPÓŁPRACA Z YOUTUBERAMI

Codzienność YouTubera wymaga od niego postawy otwartości – na widza, na nowe pomysły, na sugestie i komentarze… Dlatego też do współtworzenia portalu Deklaracja Otwartości zaprosiliśmy cztery niezwykle popularne internetowe osobowości – Karola Paciorka, Robsona, Reżysera Życia oraz ulicznego magika Magic of Y. Efektem tej współpracy są cztery filmy o otwartości Polaków – obejrzyj je już teraz tutaj.

PREMIERA SERWISU WWW.OTWORZSIENA.PL

Pełne wyniki badania otwartości wraz ze szczegółowymi analizami i licznymi komentarzami wybitnych naukowców znajdą się na stronie, którą współtworzyć będziemy razem z Wirtualną Polską: www.otworzsiena.pl. Jesteśmy pewni, że stanie się ważnym i lubianym przez Polaków miejscem w internecie. Inspiracje, konstruktywne dyskusje i mnóstwo socjologicznej wiedzy podanej w przystępny sposób.

DEBATA NEWSWEEKA O OTWARTOŚCI

Doskonale zdajemy sobie sprawę z siły, jaka tkwi w otwartej rozmowie i wymianie myśli. Dlatego też 23 marca organizujemy wraz z Newsweekiem debatę o otwartości. Podyskutujemy o inicjatywie PORTA DRZWI związanej z deklaracją otwartości oraz o wynikach przeprowadzonego badania. W debacie uczestniczyć będą: prof. Ireneusz Krzemiński, prof. Rafał Ohme, prof. Barbara Fatyga, prof. Lena Kolarska-Bobińska, Robson, Magic of Y oraz dyrektor marketingu PORTA DRZWI, Artur Pęksyk. Ciekawe, co z tego wyniknie?

A to dopiero początek – oj, będzie się działo… Dlatego #OtwórzSięNa nasze propozycje i bądź na bieżąco z działaniami PORTA DRZWI!

Oceń artykuł:

78%
22%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym