Wielki konkurs dla projektantów PORTA BY ME - dlaczego warto brać w nim udział?

Oceń artykuł:

0%
0%
Jesteś studentem lub absolwentem wydziału artystycznego? Zainspirował Cię temat naszego konkursu, przyszedł Ci do głowy świetny pomysł, jednak masz wątpliwości, czy warto spróbować? Warto! Sprawdź, jak z perspektywy czasu swój udział w konkursie oceniają zwycięzcy jego zeszłorocznej edycji. Na Twój projekt czekamy do 5 lutego. Możesz wygrać 10 000 zł!
Wielki konkurs dla projektantów PORTA BY ME - dlaczego warto brać w nim udział?

Grzegorz Klimek, I miejsce w konkursie PORTA BY ME (edycja 2015)

Przede wszystkim liczy się pomysł – dzięki czemu tak naprawdę każdy może wygrać konkurs. A nawet jeśli się nie wygrywa, to zdobywa się doświadczenie. Najważniejsze jest to, żeby próbować, pracować nad swoimi możliwościami, uczyć się i doskonalić umiejętności. Wygrana w konkursie Porta by Me zmotywowała mnie do działania i dała zastrzyk gotówki, który mogłem zainwestować we własną działalność. Dodatkowo, takie wyróżnienie zwiększa szanse projektanta na znalezienie pracy w środowisku designerów i architektów.

Mateusz Warzecha, II miejsce w konkursie PORTA BY ME (edycja 2015)

Wielu ludziom wydaje się, że w konkursach startuje się dla nagród materialnych. Pewnie sporo osób w takim właśnie celu to robi. Dla mnie jednak ważniejsza niż nagrody materialne jest możliwość sprawdzenia własnych możliwości. Wygrana lub wyróżnienie jest tutaj dodatkowym bonusem, ponieważ lubię czuć, że dałem z siebie wszystko i ktoś to docenił. To również forma zdobycia dodatkowego doświadczenia, zaistnienia w świadomości przyszłych pracodawców i klientów. Tak właśnie było w przypadku Porta by Me. Uczestnictwo w konkursie pozwoliło mi na nawiązanie relacji z firmą PORTA DRZWI oraz współpracę przy komercyjnych projektach.

Filip Zieliński, III miejsce w konkursie PORTA BY ME (edycja 2015)

Oczywiście w konkursach bierze się udział po to, by je wygrywać. Dla mnie była to jednak przede wszystkim wyjątkowa okazja, by spojrzeć na projekt z trochę innej perspektywy niż zwykle. W projektach, nad którymi pracuję na uczelni, prowadzący wymagają bardziej racjonalnego podejścia do sprawy. Natomiast konkurs Porta By Me skłonił mnie do kreatywnych poszukiwań niestandardowych rozwiązań. Zachętą do udziału w tego typu przedsięwzięciach powinien być też fakt, że projekt konkursowy – gdy zostanie doceniony przez jury – ma szansę zaistnieć w świadomości większego grona odbiorców i dzięki temu bezpośrednio wpływa na dalszą karierę jego twórcy.

Ariel Wywrot, wyróżnienie w konkursie PORTA BY ME (edycja 2015)

Konkurs Porta by Me skusił mnie, ponieważ lubię wyzwania. W projektowaniu wnętrz rzadko zwraca się uwagę na drzwi. Zwykle są one traktowane jedynie jako odgrodzenie dwóch pomieszczeń. Tymczasem Porta postrzega swój produkt jako możliwość wyrażenia siebie – swoich emocji i kreatywności. Środowisko architektów jest dosyć wąskie, dlatego wyróżnienie w takim konkursie daje dużą rozpoznawalność i pozwala budować markę wiarygodnego projektanta.

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

- Wygrana ułatwi Ci realizację planów i marzeń.

- Konkurs da Ci szansę na rozwój kariery zawodowej.

- Zyskasz dużą rozpoznawalność, a to pomoże Ci w tworzeniu własnej marki.

- Konkurs pozwoli Ci zaistnieć w świadomości przyszłych pracodawców i podjąć współpracę w ramach komercyjnych projektów.

- To świetna okazja do zrewidowania i doskonalenia własnych umiejętności, pożądanych w danej branży.

- Udział w konkursach rozwija kreatywność.

- Zdobędziesz nowe doświadczenia.

- Zaistniejesz w świadomości większego grona odbiorców.

- Udział w konkursach prowokuje do spojrzenia na projektowanie z różnych perspektyw.

- Projekty konkursowe to dobra okazja do doskonalenia Twojego profesjonalizmu, niezbędnego w przyszłych kontaktach z biznesem.

W konkursie PORTA BY ME, organizowanym przez firmę PORTA KMI POLAND, mogą wziąć udział studenci i absolwenci kierunków technicznych, a także architektury oraz wzornictwa przemysłowego. Zmierz się z zadaniem konkursowym i zgłoś projekt, korzystając z formularza na stronie www.portabyme.pl! Znajdziesz tam również szczegółowe informacje na temat konkursu oraz regulamin.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym