Tu znajdziesz idealne drzwi do domu i mieszkania

Oceń artykuł:

0%
0%
Ogólnopolski program SALONodNOWA wspiera rewitalizację salonów dealerskich Porta. W jej ramach metamorfozę przeszedł ostatnio salon sprzedaży Sykomat w Warszawie. Po remoncie łatwiej znajdziesz tu wymarzone drzwi.
Tu znajdziesz idealne drzwi do domu i mieszkania

Podstawą kampanii SALONodNOWA stały się szeroko zakrojone badania. Pozwoliły one ustalić, jaki powinien być idealny salon sprzedaży. Bazując na wynikach badań, firma Porta zaczęła zmieniać salony sprzedaży w miejsca przyjazne i wygodne dla klientów.

file.drzwi materiały prasowe

W przypadku salonu Sykomat przy ul. Bartyckiej 26 w Warszawie rewolucyjna metamorfoza trwała miesiąc. Dotyczyła zarówno wystroju wnętrz (wprowadzono między innymi wygodne moduły do ekspozycji drzwi), jak i dodatkowych szkoleń dla pracowników. Uroczyste otwarcie odnowionego Centrum Sykomat odbyło się 23 czerwca.

file.sykomat materiały prasowe

Uwagę przykuwa odnowiona strefa drzwi Porta. - Możemy się pochwalić, że jest to największa tego typu ekspozycja w Warszawie, w której umieszczono ponad 70 modeli drzwi Porta. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie - mówi Magdalena Jakóbiak, Product Marketing Manager, Porta Drzwi. Istotne jest jednak nie tylko bogactwo wzorów i kolorów, ale też zastosowanie przemyślanych rozwiązań aranżacyjnych oraz kolorowych grafik z praktycznymi informacjami i inspirującymi wnętrzami. - Salon został podzielony na przyjazne dla klienta strefy: drzwi białe, w okieinie naturalnej, płycinowe oraz ramiakowe. Pozwala to płynniej poruszać się po sklepie - dodaje ekspert Porta Drzwi. - Salon przed rewolucją zatrzymał się na etapie XX wieku i oczywiście sprzedawał bardzo dużo drzwi Porta, ale nie był salonem flagowym, którym można się pochwalić. Dziś wszystko jest nowe, aktualne i odpowiadające naszym katalogom oraz pełnej ofercie.

file.drzwi (1) materiały prasowe

Po zmianach jest nowocześnie i przyjaźnie. - Zmieniliśmy układ ekspozycji. Wcześniej na środku salonu był spory podest, który znacząco zabierał powierzchnię. Usunęliśmy podest, dzięki czemu zyskaliśmy dodatkowe miejsce na ekspozycję naszych drzwi. Ponadto zmienił się układ salonu - nowe ścianki ekspozycyjne i ich rozmieszczenie. Pracownicy obsługi klienta mają nowe miejsce do pracy, którym się można pochwalić, wraz z 3 wygodnymi stanowiskami, kącikiem dla dzieci i miejscem, w którym można usiąść i porozmawić, by w spokoju podjąć ważną decyzję o zakupie drzwi - podsumowuje Magdalena Jakóbiak.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym