Spotkanie polskich blogerów – See Bloggers Łódź 2018

Oceń artykuł:

100%
0%

See Bloggers miało już swoją szóstą edycję, która trwała od 23-24 czerwca w Łodzi. Na spotkaniu polskich influencerów nie zabrakło znanych prelegentów, m.in. Kasi Nosowskiej, Macieja Orłosia, Urszuli Dudziak, Jurka Owsiaka czy Sylwestra Wardęgi. Jednym z partnerów wydarzenia była Porta.

Spotkanie polskich blogerów – See Bloggers Łódź 2018 Fot. See Bloggers

W tym roku festiwal odbył się w przestrzeni EC1 Łódź - Miasto Kultury w Łodzi. To największe wydarzenie tworzone z myślą o polskich twórcach internetowych i influencerach.

Misją See Bloggers jest inspirowanie i doskonalenie warsztatu uczestników, a także zachęta do wymiany doświadczeń. Wiedza, którą uczestnicy zdobywają podczas szeregu prelekcji i warsztatów, ma przełożyć się na jakość treści tworzonych w internecie. Uczestnicy mają także okazję do networkingu. W tym roku festiwal odwiedziło ponad 2000 osób.

Porta i blogerzy

Marka PORTA DRZWI była partnerem wydarzenia. Na jego potrzeby przygotowała nowoczesną i wygodną przestrzeń, gdzie dość nieszablonowo przedstawiła swój produkt, czyli drzwi. Mianowicie z funkcją ładowania telefonów.

strefa Porty Fot. PORTA DRZWI

- Z wielką ciekawością podjęliśmy się uczestnictwa w wydarzeniu, które w jednym miejscu skupia tak wielu wpływowych twórców. Możliwość spotkania się z nimi to dla nas okazja, aby lepiej poznać ich środowisko i osobiście nawiązać z nimi kontakty. Przy okazji jest to też sposób, by nieco bardziej przybliżyć im naszą markę, pokazać w ciekawy sposób, jak wiele funkcji mogą pełnić drzwi, a zarazem budować pozytywny wizerunek Porta w świecie influencerów – podsumowuje Piotr Chodak, Kierownik ds. PR i Digital Marketingu Porta KMI Poland.

#Hashtagi Roku

To plebiscyt, w którym biorą udział twórcy internetowi, wyróżniający się swoją działalnością, kreujący oryginalne treści i aktywizujący swoich odbiorców, by stali się oni aktywną społecznością. Zwycięzców wyłania Jury Plebiscytu. W tym roku w składzie: Agnieszka Hyży, Hubert Wydrych, Agnieszka Jastrzębska, Anna i Jakub Zając, Ilona Patro, Joanna Nojszewska, Natalia Ruszkowska-Tabor, Marek Piasek, Katarzyna Johansson, Martin Stankiewicz, Justyna Bajer, Kamil Dąbrowa, Sławomir Macias.

Wręczonych zostało pięć nagród:

  • #Bloger – dla najbardziej aktywnego i najciekawszego Blogera w internecie. W tym roku nagrodzony został Blog Ojciec;
  • #Instagramer – za oryginalność kanału i treści. Nagrodę dostała Marzena Marideko;
  • #Influencer – dla najaktywniejszych twórców internetowych. Zostali nimi Fit Lovers;
  • #Odkrycie - nagroda przyznawana przez społeczność twórców See Bloggers Łódź. Powędrowała do Doktor Ani;
  • #TwórcaWideo – nagroda w tej kategorii przyznana została emce kwadrat.

Tegoroczną edycję festiwalu podzielono także na strefy tematyczne: Beauty, Design, Gaming, Finanse, Kulinaria, Moda, Motoryzacja, Rozrywka, Rodzina, Sport, Technologia, Turystyka oraz Lifestyle.

See Bloggers co roku przyciąga wiele osób – blogerów, youtuberów, instagramerów, jak i specjalistów z innych branż. To wydarzenie, podczas którego można dostać sporą dawkę wiedzy i poznać wiele ciekawych osób, znanych dotychczas głównie z ekranów smartfonów czy komputerów. Niezaprzeczalnie festiwal stał się już marką samą w sobie.

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym