Spotkajmy się na BUDMIE

Oceń artykuł:

0%
0%

BUDMA to bez wątpienia ważne wydarzenie w szeroko rozumianej branży budowlanej i architektonicznej. Nic więc dziwnego, że już po raz kolejny, jednym z wystawców będziemy my! Z myślą o tegorocznych gościach, przygotowaliśmy wiele niespodzianek oraz zastrzyk wiedzy m.in. z zakresu drzwi, ich montażu czy pielęgnacji. To jednak nie koniec – w ramach współpracy z marką, do udziału w targach zaprosiliśmy znanych influencerów oraz jednego z najlepszych polskich projektantów.

Spotkajmy się na BUDMIE

BUDMA – kilka słów o targach

O Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury (BUDMA), słyszał prawdopodobnie każdy, kto interesuje się tą tematyką lub zajmuje się nią zawodowo. To niezwykle ważne i prestiżowe wydarzenie rozpocznie się już 4 lutego w Poznaniu i potrwa do piątku, 7 lutego. BUDMA to jedyna w swoim rodzaju okazja, by w ciągu 4 dni, na ogromnej przestrzeni spotkało się około tysiąca wystawców z Polski oraz kilkudziesięciu innych krajów.

Premiery rynkowe rozmaitych produktów, tegoroczne trendy, spotkania biznesowe i konsultacje z ekspertami, warsztaty, pokazy oraz liczne konkursy to jedynie przedsmak atrakcji przygotowanych z myślą o odwiedzających tegoroczne targi BUDMA.

Jeśli więc jesteś przedstawicielem handlu, architektem, wykonawcą, inwestorem czy po prostu miłośnikiem wszelkich nowinek, BUDMA to targi, na których koniecznie musisz być! 

PORTA DRZWI na targach BUDMA - atrakcje

Jednym z wystawców obecnych na targach będziemy my (znajdziesz nas w pawilonie nr 5, stoisko 71) - po raz kolejny udowadniając, że jesteśmy ekspertem w swojej branży. W ramach najnowszej edycji wydarzenia, stworzymy komfortową przestrzeń do czerpania inspiracji, wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy czy poznania nowinek z branży. Odwiedzający będą mieli również szansę poznać najgorętsze premiery tego roku, a także uczestniczyć w prezentacjach, pokazach (np. montażu ościeżnic) i posłuchać debaty np. na temat perspektyw rozwoju rynku na przestrzeni najbliższych 10 lat.

Osoby, które zdecydują się odwiedzić stanowisko 71, mogą również wziąć udział w spotkaniu oraz warsztatach DIY z influencerkami - Anną Drozd i Beti Łańcuchowską z bloga „Pani to potrafi”.

Co ciekawe, jako partner D&A Forum Designu i Architektury przygotowaliśmy z Tomaszem Rygalikiem (Studio Rygalik) znanym polskim projektantem, który współpracuje z największymi markami na świecie, wystąpienie pt. „Świadome projektowanie”.

Dla osób, które chciałyby posłuchać trochę o stosunkach sąsiedzkich i o granicach otwierania się na innych, polecamy wykład architekta Jakuba Szczęsnego pt. „Granice Otwartości”. Opowie on między innymi o tym, jakie są granice otwartości i gdzie zaczyna się prywatność. Jakie są możliwe modele współużytkowania przestrzeni mieszkalnych? Jakich narzędzi możemy używać w celu tworzenia (ale też wydzielania i łączenia) przestrzeni, które będą minimalizowały konflikty? Oraz jak kontrolować i nie czuć kontroli?

I prawdziwa gratka: w harmonogramie przewidzieliśmy również warsztaty moodboardowe dla klientów o czterech różnych typach osobowości. Dowiesz się jak je rozpoznać oraz jak dopasować styl i kolor wnętrza do charakteru osoby, która w nim zamieszka. Zajęcia poprowadzi Anna Gacka, pierwszy w Polsce Home&Life Coach!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym