Porta wśród partnerów akcji charytatywnej na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Oceń artykuł:

100%
0%

V Gala na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zakończyła się niewątpliwie sukcesem. Podczas wydarzenia zorganizowanego przez magazyn „Businesswoman & life” 8 grudnia br., wylicytowano aż 35 000 zł.  Licytowano Kalendarz Gwiazd Magazynu, a także voucher na montaż drzwi Porta!

Porta wśród partnerów akcji charytatywnej na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Kalendarz Gwiazd Magazynu „Businesswoman & life” składa się z plansz, na których widnieją osobowości mediów w duetach z kobietami biznesu: Izabela Łebko-Mazur i Paweł Deląg, Anna Butowska i Robert Janowski, Joanna Pełech-Mikulska i Grzegorz Halama, Katarzyna Topczewska wraz z duetem projektantów Paprocki & Brzozowski, Małgorzata Machniewicz i Robert Kudelski, Małgorzata i Rafał Luboińscy wraz z Arkadiuszem Gołębiowskim, Joanna Kępczyńska i Daniel Wieleba, Arleta Kartuszewska i Jakub Kucner, Gabriela Kośmider i Adam Adamonis, Alina Szynaka i Dariusz Kordek, Sylwia Pikul i Kajetan Kajetanowicz, Marlena Krohn i Radosław Majdan.

Porta dzieciom

Na okładce kalendarza znalazł się wspaniały duet: Julita Czyżewska, Prezes Zarządu PZU Zdrowie SA i Maciej Orłoś. Piękne tło stanowiły satynowe białe drzwi Porta. Marka Porta Drzwi, która była jednym z partnerów gali charytatywnej, przekazała do licytacji voucher na profesjonalny montaż drzwi. Licytację poprowadził aktor Adam Adamonis, który znany jest z wielkiego serca. A całą galę prowadził Maciej Orłoś. Podczas wydarzenia wylicytowano aż 35 000 zł.

wioski 2

Moc atrakcji

Podczas galowego wieczoru wystąpiła Iwona Węgrowska, a w trakcie licytacji swym śpiewem urzekła diwa operowa Alicja Węgorzewska przy akompaniamencie skrzypaczki Natalii Walewskiej. Uczestnicy obejrzeli także pokazy mody polskich marek takich jak Kaskada czy Bohomoss. Goście mogli także skorzystać z jazd testowych MAZDĄ 6 udostępnioną przez wyłącznego partnera motoryzacyjnego wydarzenia - MAZDA ODYSSEY.

Gospodarzami gali był magazyn „Businesswoman & life” oraz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Dla najmłodszych

Pani Barbara Rajkowska, dyrektor Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, była gościem honorowym wydarzenia. Dzięki działalności stowarzyszenia wiele osieroconych i opuszczonych dzieci dostało szansę na szczęśliwe dzieciństwo. Domy, w których mieszkają dzieci wraz z przybranymi rodzicami nazwane są Wioskami Dziecięcymi. W ten sposób najmłodsi mogą dorastać w kochającym i bezpiecznym środowisku.

OKLADKA_SOS

Kalendarz do kupienia na stronie businesswomanlife.pl. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. 

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym