PORTA STEEL z tytułem Fabryka Roku 2017

Oceń artykuł:

100%
0%
Z radością informujemy, że nasz najnowszy zakład produkcyjny PORTA Steel otrzymał tytuł Fabryka Roku 2017 w kategorii Automatyka i Robotyka. W konkursie wzięło udział wiele wiodących, znanych marek tj. Volkswagen, Toyota czy dr Oetker, które wykorzystują w swoich zakładach najnowsze technologie oraz osiągają doskonałe wyniki.
PORTA STEEL z tytułem Fabryka Roku 2017

W konkursie „Fabryka Roku” biorą udział znajdujące się na terenie Polski zakłady produkcyjne, należące do największych europejskich marek. Tegoroczna edycja była już szóstą z kolei. Jednak po raz pierwszy przydzielano w niej nagrody w siedmiu kategoriach: Automatyka i robotyka, CEO Roku, Fabryka Roku, IT dla przemysłu, Utrzymanie Ruchu, Przemysł 4.0/Przemysłowy Internet Rzeczy i Zielona fabryka. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Zakład PORTA Steel został doceniony przez jury, złożone z fachowców z branży przemysłowej, za efektywne wdrożenie rozwiązań z obszaru automatyki i robotyki. To potwierdziło właściwy rozwój fabryki, który wpłynął na zwiększenie produkcji asortymentu stalowego firmy PORTA aż o 20% tylko w pierwszej połowie 2017 roku.

PORTA Steel to zakład nowoczesny pod każdym względem. Zaprojektowany tak, aby funkcjonować w czołówce przez wiele najbliższych lat – podsumował Łukasz Luto, Wiceprezes i Dyrektor zarządzający PORTA KMI POLAND.

Wyniki szóstej edycji konkursu ogłoszono oficjalnie 23 listopada w trakcie uroczystej gali.

Z 26 zgłoszonych zakładów do etapu finałowego zakwalifikowało się 12 - w tym Porta Steel, Volkswagen Poznań, Fabryka Układów Hamulcowych Roberta Boscha czy Toyota Motors Manufacturing Poland. Nagrodę dla Porta Steel odebrał Mariusz Fijałkowski, Szef Nadzoru Inwestycji. 

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym