Porta otrzymała nagrodę Superbrands i Created in Poland Superbrands!

Oceń artykuł:

0%
0%
Nagrody Superbrands i Created in Poland Superbrands rozdane. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najlepszych! Prestiżowe tytuły, które doceniają odwagę, inicjatywę oraz wyznaczanie trendów, powędrowały do nas już trzykrotnie, potwierdzając to, że PORTA DRZWI stanowi jedną z najsilniejszych wizerunkowo polskich marek.
Porta otrzymała nagrodę Superbrands i Created in Poland Superbrands!

- Posiadamy 5 fabryk produkujących drzwi. W skali miesiąca drzwi PORTA są wybierane przez właścicieli 20 000 polskich domów i mieszkań. Zatrudniamy 1600 pracowników, bez których sukces marki nie byłby możliwy. Firma rozwija się dzięki innowacyjnym pomysłom, inspiracjom i zmianom. Wciąż szukamy nowych rozwiązań dla drzwi, które są bardzo ważnym elementem każdego wymarzonego domu. Wierzymy, że jeszcze wiele przed nami. Wyróżnienie przyznane przez Superbrands potwierdza, że idziemy w dobrym kierunku – mówi Jacek Sarnowski, Prezes Zarządu Porta KMI Poland sp. z o.o.

Organizacja Superbrands od 20 lat na całym świecie, a od 10 w Polsce, nagradza ścisłą elitę wśród marek funkcjonujących na rodzimym rynku. Superbrands, we współpracy z ARC Rynek i Opinia, po raz kolejny zrealizowało konsumenckie badanie siły i wizerunku marki. W proces oceny zaangażowanych zostało ponad 15 tysięcy polskich konsumentów oraz ponad 50 ekspertów branżowych. Oznacza to, że Superbrands stanowi jedno z najszerzej zakrojonych badań siły i wizerunku marki w Polsce.

Badanie uwzględniało ponad 2300 marek konsumenckich w 110 kategoriach produktów i usług. Mierzono znajomość marki, skłonność do polecenia marki oraz (po raz pierwszy) kapitał marki.

Dziękujemy Wam za to, że doceniacie nasze produkty!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym