PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden

Oceń artykuł:

100%
0%
Co najbardziej sprzyja rozwojowi? Współpraca z najlepszymi! Z dumą i nieskrywaną radością informujemy więc, że firma PORTA DRZWI nawiązała współpracę z kanałem lifestylowym HGTV Home&Garden. W ramach tego partnerstwa będziemy między innymi współtworzyć hitowe programy stacji: „Domowe rewolucje” oraz „Wielkie małe pomysły”, poświęcone designowi i aranżacji wnętrz.
PORTA DRZWI partnerem kanału telewizyjnego HGTV Home&Garden

Jeszcze większa dawka inspiracji

– Chcemy wspierać pasje oraz zainteresowania naszych klientów. Wiemy, jak ważne są dla nich rodzina, jej bliskość oraz ciepło domowego ogniska. Cieszymy się, że znaleźliśmy partnera – kanał HGTV Home&Garden, który podziela te same wartości, co PORTA DRZWI. W ramach naszej szerokiej współpracy pokażemy widzom trendy w projektowaniu wnętrz, podzielimy się praktycznymi poradami oraz będziemy zachęcać do otwierania się na nowe możliwości urządzania mieszkań i domów – mówi Artur Pęksyk, Dyrektor Marketingu w PORTA KMI POLAND.

To świetna okazja, by porady i inspiracje, które regularnie prezentujemy naszym Klientom na firmowym blogu, przenieść na mały ekran i w ten sposób dotrzeć z nimi do szerszego grona odbiorców. Nie jest to nasze pierwsze doświadczenie przy projekcie tego typu – firma PORTA DRZWI partnerowała już bowiem emitowanemu przez TVN programowi „Dom Marzeń”. Tym razem znów – dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym i możliwościom personalizacji projektów – pomożemy telewidzom zrealizować nawet najbardziej nowoczesne, śmiałe wizje ich wnętrz.

– W Polsce zaczyna się właśnie moda na tematy dotyczące Home&Garden. Z kanałem HGTV trafiliśmy idealnie na naturalną potrzebę widzów. W tej chwili widzowie szukają pozytywnej, miłej rozrywki zatem to doskonały moment na start takiego kanału w Europie. „Home&Garden” to kanał, który inspiruje, zachwyca, pomaga, radzi. Dzieli się rzetelną wiedzą najlepszych specjalistów. Pokazuje światowe trendy i uczy, jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu. Prezentuje proste, niezwykle skuteczne rozwiązania, które łatwo zastosować we własnym domu. Sprawia, że ludzie stają się świadomymi kreatorami przestrzeni, w których żyją – dzięki temu czują się szczęśliwi i spełnieni. Współpraca z partnerami – takimi jak PORTA DRZWI, którzy rozumieją potrzeby naszych widzów, jest dla nas szczególnie cenna i ważna – mówi Małgorzata Łupina, zastępca Dyrektora Programowego TVN ds. kanałów tematycznych.

O naszym partnerze

Kanał HGTV Home&Garden powstał z myślą o tych widzach, dla których dom stanowi zarówno spokojne i bezpieczne centrum życia rodzinnego i najważniejszych relacji jak i przestrzeń do wyrażania siebie, swoich pasji i upodobań. To źródło inspiracji, wygodne miejsce tak pracy, jak i zabawy oraz relaksu. HGTV Home&Garden pojawił się na polskim rynku w wyniku przekształcenia kanału TVN Meteo Active. Polska to pierwszy kraj w Europie, który udostępnił ofertę HGTV swoim widzom. Na świecie kanał jest jednak niezwykle popularny: można oglądać go w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Malezji, Nowej Zelandii oraz Indonezji. Łączna liczba widzów jest imponująca: to ponad 102 miliony ludzi, którzy pasjonują się tematyką domu i ogrodu.

Bądźcie z nami i z HGTV Home&Garden – obiecujemy solidną dawkę inspiracji!

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym