PORTA DRZWI otwiera przyjazny i wygodny dla Klientów SALONodNOWA

Oceń artykuł:

100%
0%
23 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie salonu sprzedaży drzwi - Centrum Sykomat w Warszawie, który przeszedł rewolucyjną metamorfozę. Odkryj SALONodNOWA i sprawdź, jak zmienił się dla Ciebie!
PORTA DRZWI otwiera przyjazny i wygodny dla Klientów SALONodNOWA

Sykomat – jeden z największych Autoryzowanych Dealerów Porta - jest w Warszawie liderem profesjonalnej sprzedaży podłóg i drzwi. Jeden z jego salonów sprzedaży znajduje się na ul. Bartyckiej 26, popularnej wśród warszawiaków, poszukujących inspiracji i wyposażenia do swoich nowych lub remontowanych mieszkań i domów. To zobowiązuje, dlatego zaprosiliśmy Sykomat do naszego ogólnopolskiego programu SALONodNOWA.

Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania, które pozwoliły nam ustalić, jaki powinien być idealny salon sprzedaży. Bazując na wynikach badania wypracowaliśmy założenia do dużego programu SALONodNOWA, który ma zmieniać salony sprzedaży w miejsca przyjazne i wygodne dla naszych Klientów.

Rewolucyjna metamorfoza obejmuje zarówno wizualny efekt wystroju wnętrz, w tym wygodne moduły do ekspozycji drzwi, jak i szereg szkoleń dla pracowników odnowionych salonów.

Salon otwarty na potrzeby klientów

Strefa drzwi PORTA przyciąga uwagę przemyślanymi rozwiązaniami aranżacyjnymi i kolorowymi grafikami z praktycznymi informacjami i inspirującymi wnętrzami. W tworzonym od nowa salonie nie tylko pojawiły się Top Nowości produktowe – do ich prezentacji wykorzystaliśmy nasze najnowsze moduły ekspozycyjne, zaprojektowane na podstawie wyników badań konsumenckich.

Jest pięknie, nowocześnie i przyjaźnie. Teraz jeszcze łatwiej będzie Ci znaleźć modele drzwi, którymi jesteś zainteresowany, a profesjonalni pracownicy udzielą Ci fachowych porad i pomogą dokonać najlepszego wyboru.

Inwestycja, która się opłaca

Nowoczesne moduły informacyjno-ekspozycyjne, wiele ciekawych rozwiązań, specjalistyczne szkolenia dla pracowników – wszystko po to, by chciało Ci się tam wracać i polecać punkt sprzedaży swoim znajomym, bo dla salonu to gwarancja dalszego rozwoju. Zależy nam na tym, aby nasi partnerzy w biznesie odnosili sukcesy. Już niebawem planujemy więc odnowy kolejnych punktów sprzedaży w Polsce.

Koniecznie odwiedź SALONodNOWA przy ul. Bartyckiej 24/26 (hala 3B paw. 216) i podziel się z nami swoimi wrażeniami!

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym