PORTA DRZWI na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2017

Oceń artykuł:

0%
0%
Na polskiej mapie targów budowlanych niewiele jest imprez tak prestiżowych jak Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA. Co roku w kompleksie wystawienniczym Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w naszym kraju, spotykają się najbardziej uznane firmy, przedsiębiorstwa i instytucje związane z branżą budowlaną. Tegoroczne stoisko PORTA DRZWI to ponad 800 m2, podzielone na kilka stref pełnych atrakcji dla zwiedzających. Spotkajmy się w Poznaniu w dniach 7-10 lutego 2017!
PORTA DRZWI na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2017

Co znajdzie się na stoisku PORTA DRZWI?

By prezentacja naszych dokonań i oferty była dla gości jak najbardziej przejrzysta, a przy tym atrakcyjna, stoisko PORTA DRZWI podzieliliśmy na 8 stref tematycznych:

1. W centrum stoiska znajduje się STREFA CAFE „SPOTKAJMY SIĘ” - w założeniu przestrzeń dialogu i nawiązywania nowych relacji biznesowych.

2. Nieco za nią zapraszamy odwiedzających do STREFY „REALIZACJE INWESTYCYJNE” - można tam podziwiać najnowsze realizacje PORTA DRZWI, które uważamy za najciekawsze w naszym dorobku, a więc: Hotel Hilton we Wrocławiu, Park Technologiczny w Lublinie, Teatr Szekspirowski w Gdańsku oraz szkoła w Tychach.

3. W STREFIE „CENTRUM R&D” znalazło się miejsce dla prototypów produktów i innowacyjnych materiałów, które stanowią odpowiedź na najnowsze trendy i wykorzystują nowinki technologiczne.  

4. STREFA „DRZWI STALOWE ZEWNĘTRZNE” prezentuje nowości PORTA STEEL na rok 2017...

5. … podobnie jak STREFA „OŚCIEŻNICE STALOWE”…

6. … oraz STREFA „DRZWI STALOWE – NIETYPOWOŚCI”

7. STREFA „PRODUKTY DEDYKOWANE” to nasze propozycje dla pomieszczeń o konkretnym przeznaczeniu: centrum handlowe, szpital, dom i mieszkanie oraz biuro.

8. Tu prezentujemy produkty, z których jesteśmy najbardziej dumni – drzwi Extreme oraz ościeżnicę FAST, nagrodzone medalem BUDMA 2017.

Nowinki, trendy, wymiana doświadczeń

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA co roku kreują przyjazną przestrzeń dla wymiany doświadczeń, dla prezentacji swoich osiągnięć, innowacyjnych rozwiązań technologicznych i najnowszej oferty, a nade wszystko – dla owocnych spotkań biznesowych. To niepowtarzalna okazja, by wzmacniać dotychczasowe znakomite relacje z klientami i rozwijać sieć kontaktów. Jako PORTA DRZWI staramy się tę szansę wykorzystać jak najlepiej

Kto pojawia się na Targach BUDMA? Swój dorobek prezentują w Poznaniu producenci oraz dystrybutorzy sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wśród zwiedzających najliczniejszymi grupami są zawsze przedstawiciele handlu, architekci, wykonawcy oraz inwestorzy.

Będzie się działo!

Organizatorzy targów BUDMA znani są z atrakcyjnego programu wydarzeń towarzyszących, jaki zawsze przygotowują z myślą o wystawcach i zwiedzających. W tym roku warto zwrócić szczególną uwagę przede wszystkim na dwa wydarzenia, którym partneruje PORTA DRZWI:

  • MONTERIADA – prezentacja dobrych praktyk montażowych w formie specjalnych pokazów dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej. Fachowcy pokażą, jak odpowiednio zamontować drzwi wewnętrzne i zewnętrzne i zdradzą swoje niezawodne triki. Pokazy monterów będą odbywać się przez cały czas trwania targów BUDMA, od 7 do 10 lutego, w hali nr 5, stoisko nr 1.
  • DOM BEZPIECZNY – w ramach tej długofalowej inicjatywy 9 lutego odbędzie się konferencja „Bezpieczeństwo osób i mienia w obiektach budowlanych – rola konsumenta i inwestora”. Między 11:00 a 13:00 zaplanowane są cztery prelekcje dotyczące aspektów prawnych i technicznych tego zagadnienia. Całe wydarzenie będzie miało miejsce w sali nr 1A pawilonu nr 7 MTP.

Z pewnością warto odwiedzić stoisko PORTA DRZWI, jak i imprezy współtworzone przez naszych fachowców. Serdecznie zapraszamy!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym