Porta – biznes otwarty na potrzeby innych

Oceń artykuł:

0%
0%
Czy wiecie, ile drzwi miesięcznie produkują zakłady PORTA, do kogo skierowany jest konkurs PORTA BY ME, jak powstają innowacyjne produkty, ile połączeń od klientów odbiera Dział Obsługi Klienta w ciągu roku oraz jak wywołać uśmiech dzieci w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka? Te i inne ciekawe informacje znajdziecie w publikacji „Biznes Otwarty. Raport CSR 2017”, w której podsumowaliśmy nasze działania z obszaru odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju.
Porta – biznes otwarty na potrzeby innych

Zbiegło się to z 25. jubileuszem powstania firmy. Jest więc symbolicznym wejściem spółki w dojrzały wiek ze świadomością zarówno swoich silnych, jak i słabszych stron, nad którymi będziemy pochylać się w najbliższych latach. Jesteśmy dumni, że przygotowaliśmy takie opracowanie jako pierwsi wśród polskich producentów drzwi. Porta chce być blisko swoich Klientów, partnerów biznesowych i otoczenia, w którym funkcjonuje. Jest otwarta na ich potrzeby i pomaga im w realizacji marzeń. Porta stawia na biznes otwarty: chcemy słuchać innych, ale też chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem, informacjami o naszych osiągnięciach i planach. Po prostu - chcemy działać odpowiedzialnie.

Zachęcamy do poznania bliżej naszej firmy i jej liderów, którzy opowiadają o swojej pracy w obszarze, za który są odpowiedzialni. :)

Raport składa się z 7 rozdziałów - każdy podejmuje ważny aspekt naszej działalności: od ochrony środowiska, poprzez programy propracownicze i aktywności społeczne, po procedury certyfikacji naszych produktów, które są gwarancją wysokiej jakości naszych drzwi.

Miłej lektury!

„Biznes Otwarty. Raport CSR 2017”

https://www2.porta.com.pl/data/download/portaCSR.pdf

Do 17 września na stronie raportyspoleczne.pl możecie wskazać najlepiej przygotowany raport - razem z nami do konkursu zgłosiły się m.in. takie marki jak Allegro, Żywiec, Orange, Orlen i Rossman :-)

To dzięki Waszemu zaangażowaniu kolejne firmy wdrażają działania z zakresu zrównoważonego rozwoju. Wspólnie możemy zrobić więcej.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym