Otwórz się na… pomaganie, czyli udział PORTA DRZWI w akcji „Dom z serca”

Oceń artykuł:

100%
0%

Życie bywa zaskakujące i pełne niespodzianek o czym w marcu mogła przekonać się pewna wielodzietna rodzina z Wierzbicy pod Radomskiem. Pani Magda ma piętnaścioro dzieci i w związku z wyjątkowo trudną sytuacją materialną oraz groźbą pozbawienia jej przez sąd prawa opieki nad niepełnoletnimi dziećmi. Ponad 20 firm z całej Polski postanowiło pomóc i zaangażować się w projekt „Dom z serca”. Na czym polegała akcja, jak się zakończyła i jaki udział miała w niej PORTA?

Otwórz się na… pomaganie, czyli udział PORTA DRZWI w akcji „Dom z serca”

„Dom z serca” – akcja z potrzeby serca

26 marca 2021 roku to data, o której z całą pewnością nigdy nie zapomni pewna 16-osobowa rodzina z Wierzbicy. Tego dnia pani Magda, mogła oficjalnie odebrać klucze do swojego wymarzonego domu. Ze względu na bardzo trudną sytuację materialną całej rodziny, nad panią Magdą zawisła realna groźba odebrania jej niepełnoletnich dzieci i umieszczenia ich w placówce opiekuńczej. Jedynym warunkiem, aby tego uniknąć, było zapewnienie całej rodzinie odpowiedniego lokum.

kuchnia otwarta na salon_dom z serca

W rezultacie, z potrzeby serca i empatii, prezes Budimex zainicjował projekt „Dom z serca”, do którego dołączyło ponad 20 innych firm z całej Polski (m.in. OBI, Orange Polska, Black Red White czy RTV EURO AGD). Efektem tej pięknej i szlachetnej akcji jest przestronny dom urządzony "pod klucz”, dzięki któremu rodzina może być razem. Nie brakuje w nim nowych mebli, nowoczesnego sprzętu AGD, podłączenia do internetu, a także laptopów i tabletów niezbędnych do nauki i pracy.

pokoje na piętrze_dom z serca

„Dom z serca” – drzwi PORTA, które wykorzystano w akcji

Jednym z partnerów akcji „Dom z serca” została PORTA, która przekazała nowe drzwi do całego domu wierząc, że symbolicznie otworzą przed panią Magdą i jej dziećmi nowe możliwości.

Białe drzwi Porta – uniwersalny wybór na lata

Aranżacja całego domu utrzymana jest w jasnej palecie kolorów, dlatego po konsultacjach z architektem, PORTA zdecydowała się przekazać do wszystkich pomieszczeń w domu białe drzwi z kolekcji Porta VECTOR Premium.

korytarz w domu_dom z serca

Ościeżnice stalowe Porta SYSTEM – ościeżnice do zadań specjalnych

Dbając nie tylko o wizualną, ale też funkcjonalną stronę swoich drzwi, PORTA zdecydowała się zastosować w łazienkach najnowsze ościeżnice z oferty – białe ościeżnice Stalowe Porta SYSTEM, które swoim wyglądem łudząco przypominają wersje lakierowane oraz okleinowane. Ościeżnice tego typu stanowią najlepszy wybór do łazienki czy kuchni, między innymi dlatego, że są bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Na tym jednak nie koniec, ponieważ ościeżnice stalowe świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, a także wszędzie tam, gdzie liczy się perfekcyjne wykończenie wnętrz.

To ważne!

Ościeżnice stalowe są bardzo modne i chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na maksymalnej trwałości i estetycznym wykończeniu. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu loftowym. 

 

 

pokój dziecka i garderoba_dom z serca

Drzwi łamane – doskonałe rozwiązanie do każdej garderoby


Nowoczesnych rozwiązań nie zabrakło także w garderobie, w której zastosowano łamane drzwi wewnętrzne BETA. Modele z tej kolekcji są nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo oryginalne.

Białe drzwi świetnie prezentują się na tle jasnych podłóg, ścian i mebli, a ich uniwersalny kolor sprawia, że stanowią idealne rozwiązanie na lata.

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym