Otwórz się na możliwości z Porta

Oceń artykuł:

0%
0%
Jak sprawić, by w naszym życiu działo się więcej i lepiej? Jak wpuścić do niego nowe doświadczenia, wrażenia, nowe miejsca i osoby, które odmienią bieg wydarzeń? Prawdopodobnie ile osób, tyle opinii na ten temat. My jednak uważamy, że kluczowa jest postawa otwartości! Nadszedł czas nowych emocji, marzeń, pomysłów i spotkań. Właśnie ruszyła kampania PORTA DRZWI pod hasłem „Otwórz się na możliwości”.
Otwórz się na możliwości z Porta

Otwórz się na możliwości

Doskonale wiemy, jak ważny dla Ciebie jest Twój dom – prawdziwa twierdza i bezpieczna przystań w jednym. W PORTA DRZWI zależy nam na tym, aby Twoje wnętrze było doskonałe. Świetnie zdajemy sobie też sprawę z tego, jak bardzo cenisz sobie wygodę i profesjonalną w każdym calu obsługę. Mając wszystko to na uwadze, przedstawiamy naszą nową stronę internetową www.porta.com.pl. Dzięki niej nie musisz już przeglądać katalogu, aby wybrać drzwi, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom i gustom.

W naszym portalu bez trudu znajdziesz wszystkie produkty PORTA DRZWI wraz z ich szczegółową specyfikacją. Wygodna, intuicyjna i dostosowana do Twoich potrzeb wyszukiwarka szybko i sprawnie wskaże produkt, którego szukasz. W jednym miejscu będziesz mógł obejrzeć drzwi we wszystkich kolorach, jakie znajdują się aktualnie w ofercie PORTA DRZWI. A jeśli poszukujesz inspiracji, z pewnością pomogą Ci nasze gotowe pomysły aranżacyjne, wybrane specjalnie z myślą o Tobie.

Dobrze wiemy, jak wiele znaczą dla Ciebie spokój, szczęście i radość w Twoim domu, jak bardzo cieszysz się, widząc, że wszyscy domownicy czują się w nim bezpiecznie i przytulnie. PORTA DRZWI od lat skupia wszystkie swoje wysiłki na tym, aby dostarczyć Ci produkty najlepszej jakości, skrojone jak na miarę na potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Wśród naszych propozycji znajdziesz drzwi do pokoju kreatywnej młodej damy, ciekawskiego małego odkrywcy czy będących ciągle w ruchu pasjonatów podróży. Ile osób w Twoim domu, tyle różnych drzwi – dla każdego coś miłego!

Otwórz się na marzenia

Choć marzenia, jak ludzie, są różne, niektóre z nich okazują się bardzo uniwersalne. Każdy marzy przecież o tym, aby miejsce, w którym mieszka, było wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Chcemy pobudzać Twoje pokłady kreatywności, pomagać Ci rozwijać Twoje pasje, tak, aby Twój dom był dokładnie taki, jaki to sobie wymarzyłeś. By na tym polu działać skutecznie, dajemy Ci największe na rynku możliwości personalizacji drzwi.

Możesz je dowolnie dopasować do swojego wnętrza, decydując nie tylko o kolorze, ale także niestandardowym wzornictwie i wymiarach. Dzięki temu drzwi, które wybierzesz są Twoje od początku do końca. Ogranicza Cię właściwie tylko wyobraźnia. Zbyt duży wybór przyprawia Cię o zawrót głowy? Spokojnie -znajdziemy radę i na to. Na stronie www.porta.com.pl oraz na naszym blogu znajdziesz dziesiątki zdjęć, które podsuną Ci wiele pomysłów na to, jak możesz pięknie, a przy tym funkcjonalnie urządzić swoje cztery kąty. Zainspiruj się – śmiało!

Odważne kroki i na pierwszy rzut oka niewykonalne pomysły są dla nas niezwykle ważne. Nasza firma nie powstałaby, gdyby nie wiara w to, że nawet z pozoru nierealne wizje można zrealizować. Lubimy pomagać innym w spełnianiu ich marzeń. Dlatego też w konkursie Porta BY ME od lat wspieramy młodych projektantów, którzy mają ciekawe pomysły w dziedzinie aranżacji wnętrz i wzornictwa.

Otwórz się na spotkania

W PORTA DRZWI wiemy, że drzwi powinny nie tylko być ładne i idealnie pasować do Twojego wnętrza, ale też odznaczać się wysoką funkcjonalnością. Na blogu PORTA DRZWI oferujemy Ci więc możliwość kontaktu z ekspertem, który podpowie, jakie skrzydła najlepiej wybrać do Twojego mieszkania i doradzi przy zakupie wymarzonych drzwi. Za pośrednictwem bloga możesz go również zapytać o radę, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o montażu czy konserwacji skrzydeł od PORTA DRZWI.

Otwórz się na możliwości z PORTA DRZWI i sprawdź, jak się dla Ciebie zmieniamy!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym