Konsumencki Lider Jakości 2015 w rękach PORTA

Oceń artykuł:

0%
0%
Nie ma co ukrywać – wyróżnienia i nagrody zawsze sprawiają nam przyjemność. Trzeba jednak przyznać, że żadna nagroda nie jest cenniejsza od tej, którą przyznają nam sami konsumenci! Satysfakcja klienta i zaufanie, jakim nas obdarza, to kwestie, na których najbardziej nam zależy i które są dla marki PORTA DRZWI szczególnie ważne. Dlatego też z ogromną dumą i satysfakcją przyjęliśmy wiadomość o przyznaniu nam niezwykle prestiżowego tytułu, który podkreśla pozycję PORTA DRZWI w świadomości klientów. Zajęcie pierwszego miejsca w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015 w kategorii „Drzwi Wewnętrzne” to dla nas wielki sukces. Nie spoczywamy jednak na laurach: to wyróżnienie jeszcze bardziej motywuje nas do tworzenia kolejnych kreatywnych, designerskich i przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań dla Was i Waszych domów.
Konsumencki Lider Jakości 2015 w rękach PORTA

Czym jest Konsumencki Lider Jakości?

By podkreślić znaczenie tego sukcesu i wyjaśnić, dlaczego jest dla nas tak ważny, warto może krótko scharakteryzować instytucję, dzięki której zostaliśmy docenieni. KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski program konsumencki, który przez lata swojego istnienia doczekał się niemałego prestiżu.

Jest realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki – to niezależny, ogólnopolski dodatek dystrybuowany wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Założenie programu i jego cel są proste: chodzi o wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek i produktów obecnych na polskim rynku. W jaki sposób się to robi? Najbardziej efektywny z możliwych – przez zakrojone na szeroką skalę badania konsumenckie.

Lider jakości identyfikowany jest więc przez samych klientów. W ramach projektu przeprowadza się badania, które gromadzą opinie aktywnych konsumentów. W ten sposób nie tylko określa się Liderów Jakości, ale też zbiera wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług z niemal każdej branży.

Oprócz opinii o jakości, wpisanej niejako w samą nazwę programu, badania mają dodatkowo na celu identyfikację dwóch obszarów wiedzy. Po pierwsze, skupiają się na stopniu rozpoznawalności produktów oraz usług, co nazywa się w metodologii świadomością marki.

Po drugie, dążą do określenia poziomu lojalności konsumentów wobec konkretnych producentów i usługodawców. Jest to więc niewątpliwie projekt zakrojony na szeroką skalę i niełatwo odnieść sukces w końcowej jego klasyfikacji… Mając to na uwadze, przyznać musimy, że wyróżnienie dla PORTA DRZWI smakuje jeszcze lepiej.

PORTA DRZWI – lider jakości wśród producentów drzwi

Niezwykle cieszy nas fakt, że skrzydła produkowane zgodnie z naszymi technologiami i z wykorzystaniem naszych rozwiązań uznane zostały przez konsumentów za godne najwyższych laurów. Zarówno drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne marki PORTA DRZWI okazują się w oczach naszych Klientów niezawodne – a to dla nas najlepszy dowód, że obraliśmy dobrą drogę rozwoju naszej firmy.

Dodać należy, że to nie pierwszy raz, kiedy marka PORTA DRZWI zostaje laureatem programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI. Tegoroczny sukces jest niejako kontynuacją tego, co wydarzyło się dwa lata temu: w 2013 roku otrzymaliśmy bowiem w tej klasyfikacji dwa ważne wyróżnienia.

Nasze drzwi wewnętrzne zostały wówczas uhonorowane Złotym Liderem Jakości, zaś drzwi zewnętrzne z drewnianą ościeżnicą nagrodzono Srebrnym Liderem Jakości. Jednym słowem – PORTA DRZWI to najlepsze drzwi!

Złoty Lider Jakości dla Drzwi Wewnętrznych w tegorocznej edycji programu Konsumencki Lider Jakości to więc rezultat długoletnich wysiłków i dowód, że nie chcemy stać w miejscu. Naszym Klientom obiecać możemy, że i tym razem z pewnością nie obrośniemy w piórka.

Wiemy, jak dużych nakładów pracy trzeba, by zasłużyć na Państwa zaufanie – i z pewnością zrobimy wszystko, by nadal uważali Państwo nasze produkty za najlepsze drzwi dostępne na polskim rynku.

Nasza pasja w tworzeniu najwyższej jakości drzwi do domów i mieszkań Polaków ponownie została dostrzeżona i wyróżniona – to dodatkowy zastrzyk energii i solidna dawka motywacji do dalszej pracy. PORTA DRZWI będzie się wciąż rozwijać i… pozytywnie zaskakiwać. W jaki sposób? Szczegóły w naszych katalogach już wkrótce!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym