Kobieca Marka Roku dla PORTA DRZWI

Oceń artykuł:

57%
43%
Kobieca Marka Roku dla PORTA DRZWI

Od lat projektując drzwi i komunikację marketingową, myślimy o naszych klientkach. To właśnie kobiety w ostatnich latach aktywnie zaczęły kreować swoje otoczenie. Tym bardziej cieszy nas, że PORTA DRZWI otrzymała tytuł Kobieca Marka Roku.

Kobieca Marka Roku to tytuł przyznawany firmom oferującym najwyższej jakości produkty i usługi, stworzone z myślą o potrzebach współczesnych, aktywnych kobiet. Według organizatorów przekaz kierowany jest do kobiet nowoczesnych, szukających wyzwań, pełnych pasji.

To właśnie te kobiety wybierają firmy, które cieszą się wysoką renomą. W 2019 roku tytuł Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl przypadł marce PORTA DRZWI.

Od lat inspirujemy się pięknem, różnorodnością i energią kobiet. Podzielamy z nimi tę samą pasję do życia i projektowania, dlatego wspieramy wszystkich, którzy chcą zmieniać swoje najbliższe otoczenie według własnego pomysłu. Drzwi wewnętrzne, wejściowe do domu lub mieszkania, drzwi lakierowane, syntetyczne, czy w okleinach naturalnych to już nie tylko przedmioty. Osadzamy drzwi w szerszym kontekście lifestylowym jako wygodne rozwiązanie, towarzyszące klientkom w ich codziennym życiu i pozwalające im wyrażać siebie.

W 2020 roku ponownie udało nam się uzyskać ten tytuł z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Oceń artykuł:

57%
43%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym