Jeszcze więcej inspiracji – magazyn „BY ME BY PORTA”

Oceń artykuł:

0%
0%
Istniejemy nie tylko po to, by dostarczać naszym klientom piękne drzwi najwyższej jakości – ale i po to, by nieustannie ich inspirować i otwierać na zmiany. Kolejnym dowodem, że filozofia naszej firmy nie ogranicza się do ładnie brzmiących słów, jest przygotowany przez nas magazyn „BY ME by Porta”, który dostępny jest w wybranych punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Cel? Wskazywać nowe trendy, inspirować do wnętrzarskich przemian i podpowiadać najlepsze rozwiązania w temacie aranżacji wnętrz.
Jeszcze więcej inspiracji – magazyn „BY ME BY PORTA”

„BY ME by Porta”: od bloga do magazynu lifestylowego


Publikacja, którą z radością oddajemy w ręce naszych Klientów, to niekonwencjonalny magazyn lifestylowo-wnętrzarski o charakterze poradnika remontowego. W proces tworzenia treści, które się w nim pojawiają, w założeniu chcieliśmy angażować samych konsumentów. Wiemy bowiem, że remont jest dla nich często wielkim wyzwaniem – nie tyle nawet technicznym, ile psychologicznym. Staramy się więc „oswajać” ten temat, pokazując w „BY ME by Porta” prawdziwe historie ludzi, którzy małe i duże remonty mają już za sobą.

Skąd przede wszystkim bierze się remontowy stres? – Zazwyczaj wynika po prostu z braku niezbędnych informacji, jak poradzić sobie z pracami remontowymi pod względem technicznym, psychologicznym, rodzinnym czy finansowym. Postanowiliśmy więc wypełnić tę lukę informacyjną, wydając nowoczesny, atrakcyjny pod kątem formy i treści poradnik remontowy – wyjaśnia Renata Szymańska, Specjalista ds. Komunikacji Marketingowej w PORTA KMI POLAND.

Pomysł na pełnowymiarowy magazyn lifestylowy narodził się zresztą właśnie tutaj, na naszym blogu, który już od kilku lat stanowi obszerną bazę wiedzy na temat drzwi i związanych z nimi kwestii remontowych. To dzięki Wam, wierni Czytelnicy, postanowiliśmy pójść o krok dalej, i, współpracując z zespołem wydawcy Burda, stworzyliśmy magazyn „BY ME by Porta”.

Co znajdziesz w „BY ME by Porta”?

Powstanie czasopisma „BY ME by Porta” nie byłoby możliwe, gdyby nie owocna współpraca z blogerami zajmującymi się na co dzień różnymi tematami – m.in. projektowaniem wnętrz, parentingiem, finansami, DIY… Magazyn poświęciliśmy w całości tym zmianom w życiu kobiet i mężczyzn, które wiążą się z remontowaniem i odnową wnętrz –  a więc ich mieszkań i domów. Jak z sukcesem łączymy tematykę lifestylową z wnętrzarstwem?

„BY ME by Porta” - na co wskazuje już sam tytuł – prezentuje metamorfozy wnętrz przez pryzmat prywatnych historii ludzi, ich pasji, pomysłów na życie, kreatywnych idei, gotowości do otwierania się na nowe możliwości… Czasopismo ma stać się inspiracją do zmian i pokazać Polakom, jak wprowadzają je w swoje życie znani blogerzy. Chcieliśmy też, by „BY ME by Porta” stało się prawdziwą kopalnią porad. Czytelnik odnajdzie w nim więc odpowiedzi na pytania takie jak:

  • jak zaplanować budżet remontowy,
  • jak przeprowadzić go samodzielnie bez pomocy specjalistów,
  • jak urządzić ponadczasowe wnętrze w najnowszych trendach
  • kiedy warto zatrudnić architekta wnętrz
  • i wiele, wiele innych…

Publikacja godna najwyższych laurów

Dotychczas magazyn „BY ME by Porta” dystrybuowany był jedynie podczas specjalistycznych targów i festiwali wnętrzarskich, jak Łódź Design Festival. Poradnik „BY ME by Porta” jako jeden z najlepszych projektów public relations otrzymało tam brązową statuetkę w rankingu „Złoty Spinacz”. W ten sposób marka PORTA DRZWI znalazła się w doborowym gronie, stając na podium wraz z firmami IKEA oraz Intel.

W najbliższym czasie grono naszych Czytelników znacznie się poszerzy – magazyn trafił do wybranych  punktów sprzedażowych w całej Polsce. Warto też śledzić nas na Facebooku: na naszym profilu pojawią się konkursy, w których można będzie zdobyć magazyn „BY ME by Porta”. Bądźcie z nami!

Chcesz otrzymać poradnik „BY ME by Porta”? Napisz o tym w komentarzu pod tym postem – każdy kto ta zrobi, otrzyma od nas własny egzemplarz „BY ME by Porta”!

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym