Drzwi w serialach – jak dobrze znasz popularne seriale?

Oceń artykuł:

0%
0%

Kultowe dialogi, inspirujący bohaterowie i ich życiowe perypetie, ciekawa fabuła i sytuacje „z życia wzięte”. Między innymi za to lubimy seriale i dajemy się wciągać w świat ich bohaterów. Czasem tak bliski naszemu codziennemu życiu, a innym razem całkowicie odległy i przez to fascynujący.

Drzwi w serialach – jak dobrze znasz popularne seriale?

Prawdopodobnie każdy z nas ma choć jeden ulubiony serial, który wspomina i chętnie do niego wraca, nawet po wielu latach. Do takich kultowych seriali możemy z pewnością zaliczyć Gotowe na wszystko, Przyjaciół czy Słoneczny Patrol, a z rodzimych produkcji Klan, M jak miłość czy trochę nowsze, ale cieszące się równie dużą oglądalnością, Brzydula lub Usta usta.

Jeśli lubisz spędzać wolny czas oglądając seriale, a przy tym zwracasz uwagę na szczegóły, ten quiz z pewnością jest dla Ciebie! Umieściliśmy w nim kadry zarówno ze starszych produkcji telewizyjnych, jak i całkiem nowych, które możemy oglądać na bieżąco na różnego rodzaju platformach internetowych. Sprawdź swoją spostrzegawczość i przekonaj się, ile seriali uda Ci się rozpoznać po drzwiach. Nie zapomnij też podzielić się uzyskanym wynikiem w swoich mediach społecznościowych. Zapraszamy do zabawy!

 

Rozpocznij quiz

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym