Tablica magnetyczna na drzwiach - już nigdy o niczym nie zapomnisz!

Oceń artykuł:

100%
0%
Wystarczy odwiedzić losowo wybraną modną kawiarnię w centrum dużego miasta, by przekonać się, jakie zasady obowiązują dzisiaj w aranżacji wnętrz. Tak, tak – kawiarniane przestrzenie to doskonały przykład realizacji pomysłów z aranżacyjnych katalogów i warto się nimi inspirować. Bez czego nie istnieje żaden hipsterski lokal tłumnie odwiedzany przez designerskich millenialsów? Oczywiście – bez kredy i tablicy!
Tablica magnetyczna na drzwiach - już nigdy o niczym nie zapomnisz!

Czarna tablica magnetyczna we wnętrzu to jeden z najgorętszych trendów ostatnich sezonów. Pomysł jest niezwykle prosty. Pozwala puścić wodze fantazji i dowolnie wykorzystać dużą przestrzeń do rysowania, malowania, pisania i organizowania życia. Dawniej obecna tylko w szkołach, później w modnych lokalach, a dzisiaj – także w wielu domach! Absolutnym hitem okazują się zaś drzwi z taką tablicą – w PORTA DRZWI oferujemy możliwość zamontowania jej na drzwiach z kolekcji Verte. 

Tablica magnetyczna na drzwiach – funkcjonalna w każdym pomieszczeniu

Nie w każdym wnętrzu znajdziemy na ścianie odpowiednią ilość miejsca na zamontowanie tablicy. Czasem problemem jest zmieszczenie tam lustra – a co dopiero innych, dodatkowych obiektów… Dlatego też tablica magnetyczna na drzwiach wydaje się strzałem w dziesiątkę. Proponowane przez PORTA DRZWI skrzydła z kolekcji Verte sprawdzą się doskonale w każdym pomieszczeniu. Pomyśl tylko! Tyle możliwości…

Pokój dziecięcy

Po pierwsze – nasuwa się pokój dziecięcy. Kilkuletni maluch wreszcie będzie mógł bezkarnie mazać po drzwiach – i to wielokrotnie, bo przecież wszystko można z nich zetrzeć w dowolnej chwili, bez większego wysiłku! Pozwoli mu to rozwijać zdolności manualne i zmysł artystyczny. Gdy trochę podrośnie i pójdzie do szkoły, tablica magnetyczna może zmienić nieco swoją funkcję i stać się miejscem, gdzie pilny uczeń będzie przyczepiał swoje notatki… ale i drobne pamiątki czy zdjęcia z przyjaciółmi. Odpowiednio dobrane magnesy na drzwi mogą zresztą pełnić funkcję edukacyjną same w sobie – np. jeśli wybierzemy te w kształcie kolejnych liter alfabetu.

035

Kuchnia

Drzwi magnetyczne z tablicą to też doskonałe rozwiązanie do kuchni – miejsca centralnego w każdym domu, miejsca spotkania wszystkich domowników. Bez problemu i bez ograniczeń można na niej zapisywać wiadomości dla współlokatorów i mieć pewność, że komunikat dotrze do zakładanego odbiorcy. Można też notować na tablicy magnetycznej listy zakupów, zasłyszane w radiu czy w telewizji przepisy na pyszne potrawy czy inne ważne, ale tymczasowe sprawy. Z pewnością się przyda.

Sypialnia

Tu tablica magnetyczna na drzwiach będzie miała charakter znacznie bardziej romantyczny i artystyczny. Jeśli sypialnię dzielisz z partnerem, drzwi z tablicą mogą stać się przestrzenią namiętnych flirtów i gorącej gry wstępnej lub po prostu miejscem wymiany romantycznych wyznań. Jeśli mieszkasz sam – czemu by nie zapisywać na tablicy inspirujących cytatów, dobrych pomysłów albo… marzeń sennych? Podróżnicy zaś mogą wykorzystać drzwi magnetyczne, by wyeksponować na nich swoją kolekcję przywiezionych z wojaży magnesów lub pocztówek. Taka galeria bez wątpienia doda pomieszczeniu charakteru.

Bezpieczna dla alergików

Szkolne tablice wielu przyprawiały o… kichanie. Pył z tablicy może bowiem podrażniać i powodować u co wrażliwszych reakcje alergiczne. W przypadku tablicy magnetycznej na drzwiach nie musisz obawiać się tego problemu – pisze się po niej mazakami suchościeralnymi. Są bardzo łatwe w użyciu i – co najważniejsze – nie pylą. Możesz je dostać w bardzo wielu kolorach. Wasze domowe życie stanie się dzięki temu znacznie barwniejsze – warto więc chyba to przemyśleć?

Tablica magnetyczna – efekty aranżacyjne

Tablica magnetyczna bez wątpienia doda całemu pomieszczeniu nieco luzu i pomoże wyzwolić w domownikach ukryte – często całkiem głęboko – pokłady kreatywności. Dzięki niej w domu zacznie się dziać – będziecie prześcigać się w pomysłach, co by tu jeszcze umieścić na tablicy… Co więcej, uniwersalny charakter drzwi z tablicą sprawia, że będą stanowić świetne uzupełnienie niemal każdej aranżacji. Niezależnie od tego, czy urządzasz mieszkanie w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy retro, tablica magnetyczna podkręci charakter każdego wnętrza! Wyjątkowo dobrze bedzie wyglądać, gdy zostanie oprawiona w jasne kolory, np. Biały, Wenge White lub Sosna Norweska.

Szczegółowe informacje o drzwiach z kolekcji VERTE możesz sprawdzić w katalogu Verte.

035 Porta VERTE

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym