Prawidłowy montaż drzwi wewnętrznych - zaufaj specjalistom!

Oceń artykuł:

94%
6%

Ciekawy design, oryginalne wzornictwo i przykuwające uwagę przeszklenia – wybierając drzwi wewnętrzne większość osób skupia się na walorach wizualnych. Dobry produkt to jednak nie wszystko. Aby drzwi służyły przez lata i spełniały swoje funkcje bez zarzutu, konieczny jest ich prawidłowy montaż.

Prawidłowy montaż drzwi wewnętrznych - zaufaj specjalistom!

Drzwi wewnętrzne to jeden z podstawowych elementów aranżacji wnętrz. Ich kolorystyka, styl, rodzaj zastosowanej okleiny oraz wzornictwo mogą całkowicie odmienić wnętrza. Nie zapominaj jednak, że nawet najpiękniej skonstruowane skrzydła nie dodadzą uroku wnętrzom, jeżeli zostaną źle zamontowane. Profesjonalny montaż pozwala cieszyć się drzwiami przez długie lata.

Montaż drzwi wewnętrznych – wsparcie profesjonalistów

PORTA wie, jak ważne jest precyzyjne ustalenie wymiarów przed zamówieniem drzwi, a następnie profesjonalny montaż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów rekomenduje korzystanie z usług fachowców z Autoryzowanych Grup Montażowych PORTA. Kupując drzwi w komplecie z usługą profesjonalnego montażu obniżamy również finalny koszt tej inwestycji (stawka VAT wynosi wtedy 8% na całość zamówienia), a także zyskujemy dodatkowe 2 lata gwarancji na drzwi.

Profesjonalny pomiar?

Kiedy w trakcie budowy domu wykonane zostaną już ściany i posadzki, zazwyczaj także otwory drzwiowe są gotowe na instalację drzwi. Z kolei w mieszkaniach, w których przeprowadzany jest gruntowny remont, otwory drzwiowe przygotowuje się poprzez usunięcie starych ościeżnic. Uzupełnia się wówczas ewentualne ubytki w murze oraz w razie konieczności – zmienia się wymiary otworów. Wtedy następuje także najlepszy moment na zamówienie drzwi u producenta. Już na tym etapie warto zaprosić fachowców z Autoryzowanej Grupy Montażowej PORTA. To oni powinni dokonać pomiaru, a potem zająć się profesjonalnym montażem drzwi. Specjalistów możesz znaleźć na stronie: www.porta.com.pl

Dlaczego warto korzystać z usług fachowców?

Korzystając z usług profesjonalistów masz pewność, że drzwi zostaną zamontowane prawidłowo. Nawet solidnie wykonany produkt nie będzie spełniał swoich funkcji, jeżeli jego instalacja przebiegnie w nieprawidłowy sposób. 

Zakup drzwi wraz z profesjonalnym montażem to oszczędności. Za drzwi kupowane u Dealera Porta lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży w pakiecie z montażem zapłacisz znacznie mniej, gdyż można zastosować niższą 8% stawkę podatku VAT, zamiast standardowej 23%. Przy zakupie kilku par drzwi możesz zaoszczędzić nawet 550 zł!

Jeśli wraz z drzwiami zamówisz montaż, koszt samych drzwi obniży się, a Ty poza tym, że zaoszczędzisz - zyskasz spokój! Autoryzowani monterzy wiedzą co robią. Sprawnie i profesjonalnie osadzą drzwi, a Ty w tym czasie możesz wypić kawę :-)

grafikaVAT2

Profesjonalny montaż jest niezwykle istotny dla marki PORTA DRZWI, ponieważ wpływa na finalne zadowolenie klientów z produktów. W związku z tym producent stworzył Akademię Dobrego Montażu PORTA, gdzie wykonawcy zdobywają wiedzę o nowych produktach oraz podnoszą swoje umiejętności.

PORTA angażuje się także w ogólnopolskie programy informacyjno-edukacyjne takie jak „Dobry Montaż” Związku Polskie Okna i Drzwi, który propaguje ideę dobrego montażu zarówno wśród inwestorów, jak i wykonawców.

Słownik pojęć:

  • Autoryzowany Dealer Porta - współpracuje bezpośrednio z PORTA DRZWI. Przesyła i otrzymuje zrealizowane zamówienia z fabryki.
  • Autoryzowany Punkt Sprzedaży (APS) - realizuje zamówienia u Autoryzowanego Dealera Porta.
  • Autoryzowana Grupa Montażowa PORTA - montażyści, którzy zdali egzamin poświadczający ich umiejętności z zakresu montażu drzwi PORTA. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w organizowanych przez PORTA szkoleniach w ramach Akademii Dobrego Montażu. Wykonują pomiary przed zamówieniem drzwi, a następnie zajmują się montażem. Osobny podmiot gospodarczy, który często równolegle prowadzi sprzedaż drzwi (jest APS-em). Jeśli zajmuje się wyłącznie montażem współpracuje z Autoryzowanym Dealerem lub APS-em.

Oceń artykuł:

94%
6%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym