Drzwi wewnętrzne w innej roli

Oceń artykuł:

100%
0%

W naszych mieszkaniach, drzwi wewnętrzne pełnią w zasadzie jedną funkcję. Można je zamknąć lub otworzyć. Zapewniają prywatność i dają możliwość odgrodzenia się od świata zewnętrznego, co ułatwia nam wypoczynek, albo skupienie się na jakiś ważnych czynnościach. Co byście powiedzieli, gdyby drzwi zaczęły też pełnić inne role?

Drzwi wewnętrzne w innej roli

W pokojach, łazienkach czy kuchniach często odczuwamy niedosyt miejsca do przechowywania różnych drobiazgów. Nie wiemy, gdzie zostawić wiadomość domownikom, tak aby na pewno została przez nich zauważona. Marzymy o możliwości poprawienia fryzury lub makijażu poza łazienką. I tu właśnie z pomocą przychodzi nam kolekcja drzwi Smart.

Czasami wydaje mi się, że pomysł tej kolekcji zrodził się w głowie nastolatka, bo to oni najczęściej miewają szalone pomysły, które w praktyce jednak okazują się genialne. Smart to drzwi, które każdy „zaprojektuje” zgodnie ze swoimi potrzebami. Smart to drzwi, które podkreślają, że w danym pomieszczeniu toczy się interesujące życie. Smart to drzwi, ułatwiające codzienność. Pytacie dlaczego? Zamieszczam odpowiedź w kilku punktach.

Drzwi z funkcją toaletki

Za pomocą kilku śrub, ze swoich drzwi wyczarujesz toaletkę. To rozwiązanie idealne dla wszystkich pań, a przede wszystkim dla nastolatek. Wystarczy na drzwiach zamontować lustro i półkę-kieszonkę, w której zgromadzisz podstawowe kosmetyki, grzebień i szczotkę. Przed wyjściem z pokoju poprawiasz fryzurę, oko i wychodzisz przywitać swojego chłopaka. 

Drzwi z tablicą lub kalendarzem

Wiadomość dla innych domowników, zostawiona w przedpokoju, nie może pozostać niezauważona. Za pomocą kilku ruchów można zamontować na drzwiach kalendarz lub tablicę, na której zapiszecie kredą wszystkie ważne informacje. Poniżej zamontuj kieszenie na klucze do domu czy do auta, kredę i szmatkę do ścierania informacji. To jest pewne, że wszyscy mieszkańcy będą korzystać z tego ułatwienia i nigdy już nie będziecie szukać kluczy.

Drzwi z miejscem na bransoletki, korale i apaszki

Rano, przed wyjściem z domu, każda minuta jest na wagę złota. Czy nie byłoby dużym ułatwieniem, gdyby na drzwiach sypialni zamontowana została specjalna płyta z haczykami i uchwytami na biżuterię? Tu możesz „odwieszać” bransoletki, koraliki i naszyjniki, a nawet apaszki. Rano nie będziesz niczego szukać, wszystko będzie dostępne na wyciągnięcie ręki. 

Drzwi – centrum rozrywki

Tarcza do gry w rzutki, zamontowana na drzwiach, ucieszy wielu chłopaków. Poniżej, za pomocą kilku śrub zamontujesz kieszenie, w których umieścisz notes czy kartki do zapisu wyników gry. Możesz też zamontować uchwyt na rakietki do tenisa stołowego i kieszeń na piłeczki lub uchwyt na cokolwiek, co jest ci potrzebne do zabawy.

Drzwi z maskotkami i zabawkami

W pokoju dziecięcym z łatwością powiesisz na drzwiach kilka kieszeni, w których twoja pociecha może przechowywać swoje pluszaki albo inne zabawki. Nie musisz kupować kolejnych regałów na te drobiazgi, ani stawiać na podłodze następnych pojemników. 

Smart – tego właśnie szukasz

Drzwi z kolekcji Smart można kupić w wersji z zamontowanymi mufami i konkretnymi akcesoriami. Dzięki temu lustro, kalendarz czy tablicę, którą możesz zakupić w komplecie z drzwiami, zamontujesz w kilka chwil, wkręcając tylko śruby w przygotowane mufy. Może to zabrzmi śmiesznie, ale natychmiast życie stanie się prostsze.

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym