Drzwi w domu na wymiar - jakie są możliwości?

Oceń artykuł:

37%
63%

Przystępując do urządzania domu czy mieszkania, mamy zazwyczaj dokładną wizję każdego z elementów wyposażenia czy wykończenia wnętrza. Wymarzone drzwi wejściowe do domu czy drzwi wewnętrzne wymagają jednak zaawansowanych poszukiwań… Przeglądasz katalogi, oglądasz przeróżne modele w sklepie i uparcie, dokładnie sprawdzasz wszystkie parametry skrzydeł, które zwrócą Twoją uwagę. Obecnie oferta rynkowa jest niezwykle szeroka, więc wybór drzwi do sypialni czy do łazienki nie zawsze przychodzi łatwo. Każdy model w standardowej ofercie ma kilka wzorów, kolorów i różnego rodzaju pokrycia. Co jednak zrobić, gdy żadne ze znalezionych drzwi, nawet te najlepiej skonfigurowane, nie spełniają w stu procentach Twoich oczekiwań i odbiegają od określonej na początku wizji? W PORTA DRZWI jesteśmy otwarci na Twoje propozycje - skontaktuj się z nami!

Drzwi w domu na wymiar - jakie są możliwości?

Co można zmienić w drzwiach?

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale możliwości personalizacji skrzydeł PORTA DRZWI są bardzo szerokie. Możemy w pełni dopasować drzwi do Twoich potrzeb. Nasza nowoczesna technologia produkcji i zastosowane w niej rozwiązania sprawiają, że wyróżniamy się nie tylko szerokim asortymentem standardowym, ale także możliwością realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień. Jeśli więc masz konkretny pomysł na swoje drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne, nie wahaj się wprowadzić tej wizji w życie. Nie boimy się żadnych wyzwań!

Zastanawiasz się, które elementy skrzydeł można zmienić wedle własnego pomysłu? Niemal każdy z nich! Specjaliści PORTA DRZWI mogą dopasować wybrany model drzwi do wymagań projektu zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i tych czysto estetycznych i designerskich, jak kolor, okucia, rodzaj przeszklenia i okleiny czy wielkości drzwi.

ZDJECIE4420

Ile to kosztuje?

Choć w naszym społeczeństwie panuje wciąż przekonanie, że wszystko, co wykonywane na zamówienie, musi być luksusowe i w związku z tym bardzo drogie, drzwi kontraktowe w PORTA DRZWI przeczą tej opinii. Ostateczna cena zależy oczywiście od stopnia zaawansowania zmian w projekcie drzwi, ale zazwyczaj okazuje się, że dopasowanie drzwi na wymiar nie musi być wcale ani kosztownym, ani bardzo skomplikowanym rozwiązaniem. Przykład? 

Wszyscy posiadacze zwierząt domowych starają się przychylić im nieba i uczynić ich życie – a zarazem swoje – wygodniejszym. Posiadacze kotów z pewnością wiedzą doskonale, że zwierzęta te mają naturę wędrowców i zawsze chadzają swoimi drogami. Dlatego też jedną z najpopularniejszych innowacji, na jakie stawiają nasze klienci, są drzwi wejściowe do domu wzbogacone o małe drzwiczki dla kota.

Znamy to rozwiązanie głównie z amerykańskich filmów, ale okazuje się, że coraz częściej decydujemy się na nie także w naszych realiach. Nic dziwnego: takie kocie wejście jest bardzo praktyczne, a jednocześnie okazuje się stosunkowo niedrogie.. Za niewielką dopłatą mogą być zamontowane w wybranych drzwiach wejściowych od PORTA DRZWI.

Jak zamówić nietypowe drzwi na wymiar?

Niektórzy, bojąc się wzrostu kosztów związanych z urządzaniem domu czy mieszkania, a także dodatkowych formalności i długiego oczekiwania, z góry odrzuca możliwość wyboru drzwi na zamówienie. To błąd – w PORTA DRZWI wcale nie trzeba na nie czekać dużo dłużej niż na te znajdujące się w ofercie standardowej.

Po właściwym zaprojektowaniu drzwi istnieje możliwość zapoznania się z dodatkowymi kosztami za nietypowe rozwiązanie oraz terminu, w jakim zamówienie jest możliwe do realizacji. Jak już wspomnieliśmy, sam proces produkcji drzwi na wymiar jest taki sam jak przy zleceniach standardowych, ale z uwagi na sprowadzanie dedykowanych, nietypowych materiałów i akcesoriów termin realizacji może się zmienić.

Rozwiązania kontraktowe dedykowane są przede wszystkim dużym inwestycjom, ale jeżeli do Twojego wymarzonego domu poszukujesz wyjątkowych rozwiązań, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł skorzystać z oferty kontraktowej PORTA DRZWI. Otwórz się na możliwości – i realizuj swoje wizje! Chętnie Ci w tym pomożemy.

Oceń artykuł:

37%
63%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym