Drzwi SMART – must have 2017

Oceń artykuł:

100%
0%

Funkcjonalny design – to cecha, na którą coraz częściej Polacy stawiają, aranżując wnętrza. Ma być modnie, estetycznie, ale też praktycznie i komfortowo. Właśnie funkcjonalnym designem odznaczają się produkowane przez nas drzwi SMART, które zdobyły wyróżnienie must have 2017!

Drzwi SMART – must have 2017

Kolekcja drzwi SMART, która powstała we współpracy PORTA DZWI i VOX to dużo więcej niż tradycyjne skrzydła drzwiowe – to rozwiązanie dające niepowtarzalne możliwości aranżacyjne użytkownikom. Spersonalizowana kolekcja jest inspirowana codziennym życiem.

Ważny plebiscyt

Nic dziwnego, że drzwi SMART zostały wyróżnione w plebiscycie must have 2017, gdzie wybierane są najlepiej zaprojektowane polskie produkty, odzwierciedlające najważniejsze trendy. Znak jakości przyznawany jest przez Radę Ekspertów, w skład której wchodzą przedstawiciele mediów oraz specjaliści z zakresu wzornictwa. Do tegorocznej edycji zgłoszonych zostało aż 350 produktów – znak jakości przyznano 75 z nich.

7 października w trakcie uroczystej gali, która odbyła się podczas Łódź Design Festiwal, wszyscy zwycięzcy otrzymali statuetki projektu Bartka Mejora, wyprodukowane przez fabrykę porcelany „Porcelana Kristoff”.

Znak jakości must have to bardzo cenne wyróżnienie – stanowi swoistą rekomendację, a firmy mogą posługiwać się nim w kraju i za granicą, promując dobry polski design. Oznaczony w ten sposób produkt po prostu trzeba mieć!

Kolekcja SMART – nietypowe rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Wśród dodatków do drzwi SMART znajdują się między innymi organizery na drobiazgi, półki, wieszaki, filcowe uchwyty, lustro czy tablice, a nawet tarcza z magnetycznymi rzutkami. Ponadto drzwi dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i okleinach, przy zachowaniu neutralnej formy.

Dzięki temu możliwe jest perfekcyjne dopasowanie skrzydła do danego pomieszczenia i jego aranżacji. Przedpokój, sypialnia, pokój dziecięcy, łazienka – wystarczy odpowiednio skomponować akcesoria, aby stworzyć drzwi na miarę swoich potrzeb. Pomysł docenią także właściciele małych mieszkań, ponieważ takie spersonalizowane skrzydło drzwiowe pomoże znacznie lepiej zagospodarować przestrzeń. 

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym