Dowiedz się, jak produkujemy drzwi specjalnie dla Ciebie

Oceń artykuł:

0%
0%

Urządzanie mieszkania i wszelkie związane z nim czynności takie jak wybieranie kolorów ścian czy szukanie odpowiednich mebli i dodatków to momenty bardzo ważne dla każdego, kto rozpoczyna nowy rozdział życia w nowym miejscu. To naturalne – w ten sposób tworzy się własny dom, przytulny kąt, w którym można poczuć się wygodnie, swobodnie i bezpiecznie jak nigdzie indziej. Niecierpliwość jest zrozumiała: pragniesz mieć wszystkie elementy aranżacji od razu w komplecie, by możliwie jak najszybciej móc cieszyć się swoim nowym gniazdkiem. PORTA DRZWI doskonale to rozumie i dlatego skraca terminy realizacji zamówień, aby Twoje wymarzone drzwi mogły dotrzeć do Ciebie jak najszybciej.

Dowiedz się, jak produkujemy drzwi specjalnie dla Ciebie

Drzwi dostosowane do Twoich potrzeb

PORTA DRZWI umożliwia Ci wybór skrzydeł, które będą idealnie pasować do Twojego wnętrza. Możesz dowolnie wybrać rodzaj pokrycia, wypełnienia, kolor, akcesoria, stopień przeszklenia, rodzaje zawiasów i ościeżnicy. Gama wzorów jest ogromna – w standardowej ofercie znajdziesz ich ponad 400 w więcej niż 100 kolorach.

W odpowiednim wyborze drzwi pomoże Ci profesjonalny sprzedawca, który doradzi, czy w przypadku Twojego wnętrza lepiej sprawdzą się drzwi prawo- czy lewostronne, kiedy warto zastosować przeszklenia, a kiedy drzwi pełne, czy zdecydować się na okleinę naturalną czy raczej na syntetyczną… I tak dalej, i tym podobne. Pytaj – żadnej z Twoich wątpliwości nie pozostawimy bez odpowiedzi.

Jeżeli w standardowej ofercie nie znalazłeś swoich wymarzonych drzwi – nic straconego. Dzięki nowoczesnej i zautomatyzowanej technologii produkcji mamy możliwość realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień.

Wystarczy skontaktować się z Działem Kontraktów (tel: 801 014 214*, e-mail: kontrakt@porta.com.pl). Nasi specjaliści przeanalizują Twoje potrzeby i upodobania, by zaproponować optymalne rozwiązanie. Zamówienia kontraktowe dotyczą przede wszystkim dużych inwestycji, ale nie ma przeszkód, by stały się ciekawą alternatywą dla Twojego domu, który zyska dzięki temu wyjątkowy charakter.

*koszt połączenia zgodny z taryfą operatora

Z czego wynikają różnice w terminach realizacji zamówień?

Technologia wykonania drzwi fornirowanych i lakierowanych Farbą Akrylową UV, takich jak drzwi z serii Villadora czy Porta GRANDE, składa się z wielu etapów, by wymienić tylko ręczne szlifowanie wszystkich powierzchni skrzydeł i kilkukrotne lakierowanie skrzydeł lakierami wodnymi utwardzanymi promieniami UV.

Pracochłonna kosmetyka na końcowym etapie produkcji powoduje, że czas oczekiwania np. na drzwi z kolekcji Villadora jest nieco dłuższy niż na skrzydła o mniej skomplikowanym procesie produkcji. Drzwi Villadora charakteryzują się niebanalnym wzornictwem, dbałością o detal oraz wysoką jakością materiałów, dlatego naprawdę warto zaczekać na nie nieco dłużej.

Podobnie dzieje się w przypadku skrzydeł z kolekcji Porta GRANDE. To synonim nowoczesności i subtelnej elegancji, która doskonale podkreśli wyjątkowość Twojego wnętrza. Wymagają one jednak specjalnego malowania, lakierowania, suszenia i utwardzania specjalnymi lampami. Wszystkie te zabiegi skutecznie zabezpieczą je na bardzo długi czas.

Od zamówienia do realizacji

U Dealera PORTA DRZWI lub w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży pracownicy pomogą Ci odszukać produkt odpowiadający Twoim wymaganiom. Gdy już zdecydujesz się na konkretny model, zlecenie przekazywane jest przez Dealera bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta PORTA DRZWI, który planuje jego realizację. Następnie rozpoczyna się etap produkcji. Skrzydła PORTA DRZWI tworzone są specjalnie dla Ciebie, dlatego nie posiadamy stanów magazynowych. Nasza oferta standardowa jest dziś najszersza na rynku, dzięki czemu z pewnością uda Ci się znaleźć drzwi idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Gdy Twoje drzwi będą gotowe, przewieziemy je do Punktu Dealerskiego. Po pojawieniu się w swoim miejscu przeznaczenia – w Twoim domu – mogą zostać zamontowane przez wykwalifikowanych pracowników

 z Autoryzowanej Grupy Montażowej. Znaleźć ich możesz na stronie www.monter.porta.com.pl lub zapytać o to sprzedawcę.

W przypadku zamówień niestandardowych proces realizacji może się różnić. Nasi specjaliści dokładnie przygotowują dokumenty potrzebne do zrealizowania nietypowych rozwiązań. Często są to skomplikowane inwestycje. Proces produkcji nie różni się od zleceń standardowych, ale z uwagi na konieczność sprowadzenia dedykowanych, nietypowych materiałów i akcesoriów termin realizacji może się zmienić.

UWAGA! Czasy realizacji zleceń dla wyrobów fabryk Grupy PORTA DRZWI kalkulowane są od daty zaplanowania zlecenia do daty wywozu do Punktu Dealerskiego. Należy zatem doliczyć do nich czas na dostarczenie zamówienia do Twojego domu.

Jeżeli pojawi się potrzeba reklamacji, należy skontaktować się z punktem, w którym dokonano zakupu.

Sprawdź naszą ofertę na www.porta.com.pl

Słownik pojęć:

  • Dealer. Współpracuje bezpośrednio z Działem Obsługi PORTA DRZWI. Przesyła i otrzymuje zrealizowane zamówienia z fabryki.
  • Autoryzowany Punkt Sprzedaży (APS). Realizuje zamówienia, kontaktując się z Dealerem.
  • Montażysta. Osoba sprawdzająca wymiary, montująca drzwi. Często bezpośrednio współpracuje z Dealerem lub APS.
  • Dział Obsługi Klienta PORTA DRZWI. Pracownicy PORTA DRZWI przyjmujący zamówienia i współpracujący ściśle z Dealerem.
  • Wysyłka / Dostawa. Wyprodukowany towar wysyłany jest z fabryki PORTA DRZWI do Dealera. Następnie należy doliczyć czas na transport do APS (jeżeli zakup nie odbywał się u Dealera) lub bezpośrednio do klienta przez punkt sprzedaży.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym