Dodatki w stylu boho - do domu i mieszkania

Oceń artykuł:

100%
0%

W modzie na dobre zagościł styl boho. Jesteś entuzjastą wszelkich frędzli, kwiatowych i zwierzęcych motywów oraz różnorodnych odcieni zieleni? Postaraj się przenieść ten klimat do wnętrz, wybierając stylowe dodatki do domu. Sprytnie odmień klimat pomieszczeń, zaszalej z motywami kwiatowymi i przekonaj się, że styl boho i stylizacje pełne zieleni oraz beztroski klimat nie muszą być zarezerwowane tylko dla miłośników przyrody!

Dodatki w stylu boho - do domu i mieszkania

Styl boho w modzie podbija nasze serca, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Przyjrzyj się wnętrzarskim inspiracjom tego typu i pożegnaj nudę w mieszkaniu. Odstaw banalne, nowoczesne dekoracje i dodatki do domu. Przekonaj się, że we wzorach i kolorach tkwi moc!

Dodatki boho - mieszaj, łącz i odkrywaj nowe zestawienia

Czy wiesz, że modne wnętrze domu w stylu boho to pomieszczenia, w których nie ma miejsca na nudę i powtarzalność? Dobierając oryginalne dodatki do domu, możesz całkowicie zdać się na swoją fantazję. Masz zupełną dowolność, jeśli chodzi o łączenie kolorów i wzorów czy tworzenie meblowych kompozycji. Styl boho charakteryzuje się miksem rozmaitych wzorów i kolorów, od artystycznych zestawień, aż po orientalne akcenty. Kwintesencją kompozycji w stylu boho będą więc pozornie niepasujące do siebie wzory, faktury, kolory czy style. Nie obawiaj się nadmiaru kolorów. To one są domeną wnętrz urządzonych w tym stylu! 

Z powodzeniem możesz też wprowadzić oryginalność stylu boho za pomocą kolorowych drzwi. Czerwone, niebieskie czy zielone skrzydła zamówisz za dodatkową opłatą, korzystając z kolekcji Porta VECTOR Premium

PortaVECTOR PREMIUM_v2 Porta VECTOR Premium

Miks kolorów plus orientalne akcenty – zdecydowanie na tak!

Jeśli zależy Ci na ciekawych kompozycjach i akcentach w stylu boho, musisz pożegnać wszelkie minimalistyczne wnętrza oraz przewidywalne zestawienia. Tutaj jest miejsce na odważne kolory, ciekawe połączenia i zaskakujące kompozycje. Z powodzeniem, jako designerskie dodatki do domu, sprawdzą się wszelkie pamiątki z dalekich podróży. Dobrym rozwiązaniem będą również szklane dodatki dekoracyjne do domu w postaci wszelkich mis, talerzy czy innych naczyń. We wnętrzach urządzonych w stylu boho tego typu przedmioty nie są zarezerwowane wyłącznie do jadalni! Zwróć uwagę na ręcznie malowane naczynia – świetnie będą się komponować z orientalnymi akcentami i mnóstwem zieleni!

Urządzając pomieszczenia w stylu boho, nie musisz liczyć się ze sztywnymi rami i zasadami. Stylem tym rządzi dowolność i Twoja fantazja oraz awangardowe akcenty środowiska artystycznego. W takim wnętrzu na pewno nie ma miejsca na nudę i utarte kompozycje!

Postaw na tekstylia i naturalne materiały

Przeglądając inspiracje w stylu boho, z pewnością zauważysz, iż wnętrza tego typu pełne są magii i orientalnych akcentów. Aby jeszcze bardziej podkreślić ten klimat, postaw na tekstylia. Duże poduszki, funkcjonalne pufy, ciekawe narzuty czy oryginalne dekoracje okien – to elementy, na które możesz sobie pozwolić w każdym pomieszczeniu.

Pamiętaj oczywiście o miksowaniu wielu wzorów i faktur. Dzięki temu pozbywasz się przewidywalności i stawiasz na wyjątkowość. Orientalne klimaty oraz niebanalne dekoracje doskonale podkreślą naturalne materiały. We wnętrzach w stylu boho zawsze jest na nie miejsce. Drewno, kamień, len czy skóra – to materiały, które świetnie skomponują się z mnóstwem wzorów i kolorów. Duże znaczenie mają również designerskie dodatki do domu, ponieważ we wnętrzach boho nie ma miejsca na minimalizm i same szarości. Puść wodze swojej fantazji, podkreśl każde pomieszczenie bogatą gamą kolorystyczną i przekonaj się, że artystyczne kompozycje świetnie sprawdzą się w Twoim domu!

Urządź komfortowe, wesołe i pełne energii pomieszczenia, w których przebywanie będzie napawało Cię pozytywną energią!

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym