Make Home Easier zmienia restaurację nie do poznania!

Oceń artykuł:

0%
0%
Od czasu do czasu mamy możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych projektach. Metamorfoza restauracji w Sasinie nieopodal Trójmiasta jest jednym z nich. Wnętrze stworzyły projektantki z bloga Make Home Easier, którym udało się zaaranżować cudną przestrzeń, pełną elegancji i klasy.
Make Home Easier zmienia restaurację nie do poznania!

Klasyka z morskim akcentem

Projektantki zastały przestrzeń, w której panował stylistyczny chaos i dominowały przytłaczające barwy. Na szczęście autorki znanego bloga ujrzały w niej potencjał i z energią zabrały się za wprowadzanie zmian. Nowy projekt restauracji zakładał stworzenie klasycznego wnętrza, ale utrzymanego w nowoczesnym charakterze. Stąd łagodne wzory i stonowane barwy – szarości, beże i biel. Na ich tle wyróżniają się wygodne meble wypoczynkowe w odcieniu ciemnego, głębokiego błękitu, które mieszczą się na werandzie, a także intensywnie zielone rośliny doniczkowe. Wszechobecne jasne drewno skutecznie ociepla wnętrze. Uwagę zwraca także kilka oryginalnych dodatków, jak choćby lniane zasłony czy własnoręcznie zrobiona lampa. Morski akcent wprowadzają między innymi czarno-białe fotografie przedstawiające żaglówki. Taka aranżacja restauracji sprawiła, że wnętrze jest jasne, przestronne i spokojne, ale na pewno nie monotonne.

Porta – drzwi na medal

W całość znakomicie wpisały się białe drzwi przeszklone z kolekcji Porta GRANDE, które łączą prostotę z ponadczasowym designem. Jasne skrzydło o nowoczesnym charakterze z powodzeniem zastąpiło ciężkie i ciemne drzwi. Dodatkowo projektantki postawiły na drzwi pełne do toalet oraz na drzwi wewnętrzne z przeszkleniem, prowadzące do sali głównej. Ten model jest synonimem subtelnej elegancji i prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia z realizacji i dajcie znać, czy mieliście już okazję odwiedzić restaurację „Ewa zaprasza”! Lubicie takie eleganckie wnętrza?

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym