Dzień Dziecka w Decoroom

Oceń artykuł:

100%
0%
Porta partnerowała fantastycznemu wydarzeniu – Dniu Dziecka w Decoroom. 28 maja biuro tej warszawskiej firmy, specjalizującej się w projektowaniu i aranżacji wnętrz, na kilka godzin zamieniło się w podwodną krainę, którą nasi mali goście byli naprawdę zachwyceni.

Przepis na udaną zabawę

Jak przeobrazić nudne biuro w przestrzeń do zabawy dla najmłodszych? Wystarczy odrobina wyobraźni, a do tego m.in. mnóstwo balonów, kolorowych rybek i niebieskich tkanin. Co z tego wszystkiego powstało? Podwodny świat pełen najróżniejszych morskich stworzeń. Ośmiornice, delfin, ławice ryb – całość prezentowała się rewelacyjnie. Pojawiły się nawet statki piratów, a na maluchy czekały pirackie przebrania. 

Atrakcje dla najmłodszych

Poza wystrojem biura i kostiumami przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym warsztaty pralin i słodkich laurek na waflach, a także stoły z rozmaitymi akcesoriami plastycznymi dla małych artystów. Dzieci mogły m.in. dowolnie ozdobić drewniane literki, stworzyć morską krainę zamkniętą w słoiczku, a nawet „uszyć” tiulowe spódniczki, przypominające syrenie ogony. Nie mogło też zabraknąć pysznego poczęstunku. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że na tej imprezie dzieci czuły się jak… ryby w wodzie J i bawiły znakomicie! 

To już druga edycja Dnia Dziecka w Decoroom – mamy nadzieję, że kolejna będzie równie udana.

Oceń artykuł:

100%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym