Statuetka Superbrands oraz nagroda Created in Poland Superbrands w rękach Porta Drzwi!

Oceń artykuł:

0%
0%

Niniejszym miło nam poinformować, że polska marka Porta Drzwi zdobyła statuetkę Superbrands 2016/17 oraz nagrodę Created in Poland Superbrands 2016/17. Oba wyróżnienia wręczone zostały 18 maja 2017 r., w czasie gali kończącej XI edycję Superbrands Polska.

Statuetka Superbrands oraz nagroda Created  in Poland Superbrands  w rękach Porta Drzwi! Fot. Magda Magdalena Trebert

Superbrands to międzynarodowa organizacja, która działa w 80 krajach na świecie. W Polsce, od 12 lat wspiera, wyróżnia i promuje najlepsze marki. W jej ramach działa też Klub Superbrands, realizujący prestiżowy program promocyjny dla zdobywców statuetek i nagród.

Superbrands została założona w Wielkiej Brytanii w 1994 roku. Wszystko zaczęło się od audycji radiowej w stacji BBC London (wówczas GLR), w której toczyła się dyskusja na temat znanych marek, ich roli i znaczenia w codziennym życiu konsumentów. Program spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy i na jego bazie pojawiła się idea publikacji – Albumu Superbrands, który uhonoruje najlepsze marki na danym rynku.

Tytuły „Superbrands” oraz „Created in Poland Superbrands” są dla nas bardzo cenne, ponieważ pokazują, jak postrzegają nas klienci. Z ogromnym zaangażowaniem podejmujemy wyzwanie, by poprzez działania zaplanowane na najbliższe lata, utrzymać w przyszłości tak wysoką ocenę – mówi Artur Pęksyk, Dyrektor Marketingu w PORTA KMI POLAND.  

W Polsce, każdego roku zbiera się informacje na temat 2000 marek konsumenckich. Instytut badawczy ARC Rynek i Opinia przeprowadza badanie rynku na próbie 15 000 respondentów, dotyczące znajomości i poziomu zaufania do danej marki. W procesie opiniowania bierze też udział 50 ekspertów w dziedzinie marketingu, brandingu i reklamy.

Rekomendowane przez konsumentów i najwyżej ocenione marki nagradzane są tytułami Superbrands, które jednocześnie pozwalają na wstąpienie do elitarnego klubu, dającego możliwość skorzystania ze wszystkich świadczeń promocyjnych Superbrands.

W tym roku statuetki Superbrands dla najsilniejszych marek w Polsce, oprócz PORTA DRZWI, otrzymali także: Apart, Atlas, Bosch, Cisowianka, DPD, Factory, Fotojoker, Kaufland, Krakus, Lego, Levi’s, Lidl, M1, Martini, Medicover, NationalGeographic, Onet, Pampers, PKP Intercity, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Wirtualna Polska i Zelmer. 

Created in Poland Superbrands 2016/17 – nagrody dla najsilniejszych marek stworzonych w Polsce – otrzymali: Apart, Atlas, Cisowianka, DOZ, Jedynka, Kinga Pienińska, Krakus, Loyd, M1, Medicover, Natura, Onet, PKP Intercity, Porcelana Ćmielów, Porcelana Chodzież, Porta Drzwi, Wirtualna Polska oraz Zelmer.

Wszystkim konsumentom serdecznie dziękujemy za ogromne zaufanie, którym obdarzyli naszą markę PORTA DRZWI.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym