Porta po raz kolejny doceniona przez fachowców branży budowlanej!

Oceń artykuł:

0%
0%
Osobami, którym bez wątpienia można zaufać, jeśli chodzi o jakość produktów w branży budowlanej, są fachowcy, którzy z tymi produktami pracują na co dzień. Wyróżnienia przyznawane przez tę grupę konsumentów są więc dla nas szczególnie cenne – dowodzą one, że nasze technologie i innowacyjne rozwiązania doskonale sprawdzają się w praktyce. Z dumą więc dzielimy się z naszymi klientami informacją, że w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku nasze produkty zostały uhonorowane aż w dwóch kategoriach. PORTA DRZWI może więc pochwalić się tytułami „Złota Budowlana Marka Roku” w kategorii „drzwi wewnętrzne” oraz „Złota Budowlana Marka Roku” w kategorii drzwi zewnętrzne.
Porta po raz kolejny doceniona przez fachowców branży budowlanej!

Czym jest Ranking Budowlana Marka Roku?

W tym roku odbyła się już XI edycja rankingu Budowlana Marka Roku. To klasyfikacja, w której głos zabierają sami fachowcy – a więc osoby, które są najbliżej wszelkich produktów związanych z branżą budowlaną. W badaniu tym wykonawcy pytani są o ocenę produktów używanych w codziennej pracy.

Jakie kryteria brane są pod uwagę? Spontaniczne wypowiedzi ekspertów mają na celu wyłonienie marek najlepszej jakości, marek o najlepszej relacji jakości do ceny oraz tych marek, które są stosowane najczęściej. To niezależne badanie rynkowe realizowane jest przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku wśród firm wykonawczych z całej Polski. Respondenci stanowią reprezentatywną próbę określoną dla każdej kategorii produktowej.

Wachlarz kategorii, w których przyznaje się to prestiżowe wyróżnienie, jest niezwykle rozległy i wciąż się rozwija – na rynku pojawiają się bowiem liczne nowości. Ranking BMR chce zaś odpowiadać na potrzeby konsumentów i technologiczne przemiany zachodzące w branży budowlanej.

W tym roku przyznano nagrody aż w 41 kategoriach. Nas, rzecz jasna, najbardziej interesują dwie z nich, a więc drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, w których nasze produkty zostały uznane za najlepsze.

Złota Budowlana Marka Roku – wyróżnienie o randze eksperckiej

Nie trzeba chyba wyjaśniać, jak duże znaczenie ma dla nas tego rodzaju tytuł przyznany przez tych, którzy z naszymi produktami obcują najbliżej. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że nasza praca została doceniona. - To wyróżnienie jest z jednej strony najlepszym dowodem, że polscy wykonawcy i eksperci branży budowlanej szczególnie cenią sobie nasze produkty.

Z drugiej strony zaś odczuwamy to także jako zobowiązanie i wyzwanie na przyszłość. Chcemy nadal się rozwijać i być w stanie także w przyszłości sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych partnerów i fachowców, którzy stawiają na skrzydła od PORTA DRZWI – podkreśla Jacek Sarnowski, Prezes Zarządu Porta KMI Poland.

Organizatorzy i pomysłodawcy rankingu Budowlana Marka Roku zadbali o odpowiednią oprawę swojego wydarzenia. Tegoroczna Gala wręczenia tytułów Budowlana Marka Roku 2015 odbyła się 26 czerwca 2015 roku w Hotelu Venecia Palace. Licznie zgromadziła nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszenia branżowe czy instytucji rządowych. Sama śmietanka branży budowlanej! Niezwykle cieszy nas fakt, że mogliśmy być wśród nich.

PORTA DRZWI – budowlana marka ceniona od lat

Warto też chyba wspomnieć, że tegoroczne nagrody to nie pierwsze wyróżnienie dla PORTA DRZWI w tym prestiżowym rankingu, a raczej kontynuacja pewnej drogi, która obraliśmy już 10 lat temu. Tym bardziej cieszymy się, że z roku na rok udaje nam się przekonywać do siebie kolejne grupy wykonawców i ekspertów. W poprzednich edycjach rankingu zdobyliśmy nagrody w kategoriach:

  • 2014 - Złota Budowlana Marka Roku - kategoria drzwi wewnętrzne oraz w kategorii drzwi zewnętrzne
  • 2013 - Złota Budowlana Marka Roku w kategorii drzwi wewnętrzne
  • 2012 - Złota Budowlana Marka Roku w kategorii drzwi wewnętrzne
  • 2010 - Budowlana Marka Roku w kategorii drzwi wewnętrznych
  • 2009 - Budowlana Marka Roku
  • 2008 - Budowlana Marka Roku
  • 2006 - Budowlana Marka Roku 2006 w kategorii drzwi
  • 2005 - Budowlana Marka Roku 2005 w kategorii drzwi

Więcej informacji na temat samego wydarzenia oraz listę wszystkich Laureatów znaleźć można na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym