Kolejna edycja PORTA BY ME już niebawem! Stwórz oryginalny projekt i sięgnij po nagrodę!

Oceń artykuł:

0%
0%
Studiujesz wzornictwo przemysłowe, architekturę albo kierunek techniczny? Otwórz się na możliwości, stwórz projekt drzwi dla NIEJ lub dla NIEGO i wygraj 10 000 złotych! Właśnie startuje kolejna edycja konkursu PORTA BY ME.
Kolejna edycja PORTA BY ME już niebawem! Stwórz oryginalny projekt i sięgnij po nagrodę!

Nowe wyzwanie od PORTA DRZWI

PORTA BY ME to konkurs skierowany do młodych designerów, inspirujący do stworzenia niestandardowych projektów drzwi. W tegorocznej edycji rzucamy nowe wyzwanie – tematem przewodnim jest… ONA i ON. To, jak zostanie zinterpretowany – w kontekście różnic czy podobieństw – zależy tylko od uczestników. Najważniejsze, że tym razem w centrum uwagi stawiamy nie przestrzeń, ale osoby – JĄ, JEGO, ICH. W końcu dom zawsze projektowany jest dla KOGOŚ. Tylko ludzie mogą wypełnić go ciepłem i miłością – bez nich pozostanie jedynie budynkiem.

Chcesz wziąć udział w konkursie?

Swoje prace zgłaszać mogą studenci uczelni wyższych o profilu technicznym i artystycznym, a także wydziałów wzornictwa przemysłowego i architektury. Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wypełnij formularz na stronie www.portabyme.pl i załącz zdjęcia stworzonego przez siebie projektu. Masz czas do 5 lutego 2016 roku. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy zł! Drugie miejsce zostanie nagrodzone 3500 zł, a osoba, która zdobędzie ostatnie miejsce na podium wygra 1500 zł. Jesteśmy niezmiernie ciekawi Waszych pomysłów!

Jak było rok temu?

Zeszłoroczną edycję konkursu zwyciężył Grzegorz Klimek z Projektem MAGNEPORTA. Praca prezentuje koncepcję drzwi z siatki poligonów magnetycznych – przy zbliżeniu na odpowiednią odległość powierzchnia drzwi zaczyna falować i samoistnie odginać się. Ruch odbywa się płynnie i naturalnie, dzięki czemu powstaje niemalże namacalny efekt żywej błony. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na nietypowy, nieszablonowy podział przestrzeni. MAGNEPORTA jest na pewno rozwiązaniem spektakularnym. Autor inspirował się naturą i zdecydowanie przeniósł swoją wizję na projekt, przy czym wykorzystał nowoczesne materiały oraz technologie. Praca Grzegorza Klimka została zaprezentowana na prestiżowych targach arena DESIGN 2015 w Poznaniu.

Jakimi projektami zostaniemy zaskoczeni tym razem? Przypominamy, że na Twoje zgłoszenie czekamy od 08.10.2015 do 05.02.2016! Więcej informacji na stronie konkursu.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym