10 najfajniejszych gadżetów, które rozświetlą łazienkę

Oceń artykuł:

0%
0%
Kąpiel wydaje ci się nudna? Dzięki tym świecącym gadżetom każda wizyta w łazience może być przyjemnością.
10 najfajniejszych gadżetów, które rozświetlą łazienkę Fot. Opoczno

Świecący kran

Ten gadżet kosztuje od 20 zł, a sprawi, że zwykłe odkręcanie wody w kranie może wyglądać niezwykle efektownie. W sklepach znajdziesz specjalne nakładki, dzięki którym woda będzie podświetlona. Kolory nie tylko uatrakcyjniają łazienkę, ale też informują o temperaturze wody. Na przykład zielona barwa sygnalizuje, że woda ma poniżej 25 stopni, niebieska, jeżeli przekroczy 25 stopni, a czerwona - powyżej 35 stopni.

Świecący prysznic

Podobne efekty możemy uzyskać w wannie lub pod prysznicem, instalując słuchawkę prysznicową z wbudowanymi diodami. Światło również będzie inne w zależności od temperatury wody, więc kolorowe lampki pomogą w idealnej kąpieli. Tym bardziej że po przekroczeniu 45 stopni słuchawka zacznie ostrzegawczo migać. Taki gadżet kupimy za około 30 zł.

Lampka podwodna

Wodoodporne lampki można zamocować na ściankach wanny lub też pozwolić im unosić się na wodzie. Taki gadżet kosztuje około 40 zł, ale może sprawić, że zwykła kąpiel stanie się nastrojowa. Lampki da się też zamontować w przydomowych stawach, jednak to w łazience efekt będzie dla nas częściej widoczny.

Świecące płytki

Świecące płytki ceramiczne znajdziemy między innymi w ofercie marki Opoczno. Nie potrzebują prądu do działania, a grafiki, które znajdują się na płytkach, mogą dodać łazience dodatkowego klimatu. Ceny są różne, w zależności od znajdującego się na płytkach wzoru. Na przykład za edycję z kwiatami trzeba zapłacić 99 zł za sztukę.

Deska sedesowa

Tak, deska sedesowa również może świecić. W sklepach znajdziemy modele ze świecącymi kamyczkami czy muszelkami. Za taki gadżet trzeba zapłacić około 100 zł.

Lusterko z LED

Podświetlane lusterko spełnia nie tylko dekoracyjną funkcję. Dodatkowe oświetlenie przyda się np. podczas robienia makijażu - taki gadżet łączy więc przyjemne z pożytecznym. Lampkę z diodami kupimy za około 60 zł, choć na rynku nie brakuje też droższych urządzeń - kosztujących ponad 100 zł. Są też takie, których cena zbliża się do tysiąca!

Dozownik do mydła

Niektóre dozowniki do mydła wyposażone są w lampki LED, które świecą się, gdy mydło przepływa. To malutki drobiazg, ale dodający łazience uroku.

Lampa do muszli klozetowej

Tę lampkę montuje się jak tradycyjną kostkę do WC. Dzięki temu wnętrze sedesu jest podświetlone - w zależności od zakupionej wersji można wybrać kilka wariantów kolorystycznych lub pozwolić, by kolory się zmieniały. Lampki wyposażone są w czujnik ruchu i zapalają się tylko wtedy, gdy deska jest podniesiona. Taki gadżet kupimy za około 50 zł.

Podświetlona zasłona prysznicowa

Lampki LED znajdziemy również w wybranych zasłonach prysznicowych. Wówczas diody podkreślają grafikę zamieszczoną na zasłonie. Lampki mogą udawać gwiazdy lub światła miasta. Taką zasłonę kupimy za około 110 zł.

Świecące w ciemności naklejki

Jeżeli nie chcemy inwestować w dodatkowe gadżety czy nakładki, pamiętajmy, że w sklepach znajdziemy świecące w ciemnościach naklejki. Ich olbrzymi wybór powoduje, że mogą być atrakcją dla dorosłych i dla dzieci - bez problemu znajdziemy wersję z bohaterami bajek czy zwierzętami.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym