Okleiny 3D na drzwi - prosty sposób na zmianę wystroju mieszkania!

Oceń artykuł:

33%
67%
Urządzając swoje mieszkanie lub dom, chcemy stworzyć wnętrze, które będzie piękne i niepowtarzalne. Marzy nam się taki wystrój, który będzie zarówno spełnieniem naszych marzeń, jak i wzbudzi podziw naszych gości. 
Okleiny 3D na drzwi - prosty sposób na zmianę wystroju mieszkania!

Poszukujemy designerskich nowinek i oryginalnych rozwiązań. Ponieważ drzwi są jednym z elementów, który jako pierwszy przykuwa wzrok, staramy się znaleźć te najpiękniejsze.

Nie ma co ukrywać, że często to okleina na drzwi jest kluczem do sukcesu. Tu z pomocą spieszy PORTA. Okleina Portasynchro 3 D oraz Portaperfect 3D z efektem HAPTIC, wykorzystywana w drzwiach Porta, pozwala uzyskać poza wizualnym, niespotykany dotychczas efekt struktury drewna.

Okleina 3D

Okleina Portasynchro 3D to innowacyjne rozwiązanie, które łączy niezawodność i trwałość klasycznej płyty meblowej z klasą i stylem naturalnego drewna. Rozwiązanie to znalazło wielu zwolenników i coraz częściej jest wybierane przez klientów.

Okleina meblowa Portasynchro 3D, do gładkości płyty meblowej dodaje trzeci wymiar, w zaawansowany sposób oddaje wygląd i strukturę drewna. Można to wyczuć nawet w dotyku. Zarówno wzrok, jak i ręka, przesuwająca się po powierzchni, są w stanie docenić tę niewiarygodnie naturalną strukturę drewna.

Nowe rozwiązanie technologiczne nie pozbawiło Portasynchro 3D żadnych zalet powierzchni laminowanych. Okleina 3D jest odporna na zarysowania, plamy oraz na wilgoć i można ją łatwo utrzymać w czystości.

Co ciekawe, Portasynchro 3D i Portaperfect 3D to nie tylko okleina na drzwi zewnętrzne czy okleina do drzwi wewnętrznych. Może ona z powodzeniem służyć, jako okleina na blaty mebli. Technologia ta rozwija się bardzo dynamicznie ze względu na dużą odporność powierzchni, na której jest zastosowana.

Dzięki małej ilości odpadów produkcyjnych oraz braku ingerencji w ekosystem lasu, sposób wytwarzania takiej okleiny jest przyjazny dla środowiska. To wybór idealny dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie naturalny wygląd, wyjątkową trwałość i dbałość o przyrodę.

Oklejanie drzwi – tapeta i fototapeta na drzwi

Przebojem na rynek wkroczyły też inne rozwiązania. Trend 3D to nie tylko okleina drewnopodobna, to także fototapeta i tapeta na drzwi. To rozwiązanie dla osób, które szukają naprawdę oryginalnego sposobu na dekorację swojego wnętrza. Warto zauważyć, że pojawiły się trójwymiarowe naklejki na drzwi oraz fototapety, które zdecydowanie są w stanie odmienić każde wnętrze.

Często pokój, przedpokój czy inne pomieszczenie są zbyt małe, aby na jednej ze ścian umieścić ulubiony krajobraz. Jednak wraz z rozwojem technologii oklein meblowych 3D, pojawiły się też tapety i fototapety na drzwi.

Dają one niezapomniane wrażenie przestrzenności, są wyraziste i zdecydowanie realistyczne. Każdy nastolatek będzie zachwycony, gdy drzwi do jego pokoju, będą wyróżniać się i prezentować pejzaż, zabytek architektury lub futurystyczną grafikę. To doskonale wpisuje się w naturę młodych ludzi.

Takie rozwiązania polecane są również, jako sposób na wyróżnienie w mieszkaniu czy w domu pomieszczeń o specjalnym przeznaczeniu. Drzwi do gabinetu, w którym pracuje copywriter, może zdobić fototapeta z grafiką przedstawiającą ustawione w oddali biuro z tradycyjną maszyną do pisania, a drzwi do spiżarni mogą wyróżniać się widokiem przepięknego, wiosennego sadu.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że fototapety, tapety i naklejki na drzwi są rozwiązaniami dość odważnymi i trzeba je stosować z dużą rozwagą.

Oceń artykuł:

33%
67%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym