img_top2.jpg

UPORZĄDKOWANA PRAGMATYCZKA (wiedza, fakty, informacje, profesjonalizm)

Jako uporządkowana pragmatyczka lubisz planować wszystkie swoje działania. Jesteś znakomitą obserwatorką, więc w lot wychwytujesz wszelkie niuanse. Podejmując decyzję kierujesz się faktami, logiką i analitycznym myśleniem. Zanim jednak zdecydujesz się na jakieś rozwiązanie, rozważysz wszystkie „za” i „przeciw”. Nie pozwalasz sobie na niekontrolowane sytuacje, dlatego często tworzysz listy i szczegółowe plany działań. Doceniasz wartość informacji, zwłaszcza jeśli pochodzą od fachowców w danej dziedzinie. Zwracasz szczególną uwagę na jakość i trwałość produktów, nawet jeśli musisz zapłacić za nie trochę więcej. Chcesz mieć stały nadzór nad realizowanymi działaniami remontowymi zarówno w zakresie kosztów, jak i terminów. Mniej istotne są dla Ciebie najnowsze trendy, ponieważ cenisz sobie bardziej klasyczny, nieskomplikowany, ale niezwykle funkcjonalny design.

plus.png Twoje mocne strony:

Jesteś osobą konkretną, zdecydowaną i mocno stąpającą po ziemi. Twoi bliscy mogą na Ciebie liczyć w każdej sytuacji. Nie rzucasz słów na wiatr, a i Ty sama również cenisz osoby, dla których dane słowo jest wiele warte. Nie podejmujesz pochopnych decyzji, zawsze masz wszystko dokładnie przemyślane. Cenisz praktyczne, trwałe i solidne rozwiązania, zarówno w kwestii remontu, jak w życiu codziennym. Wiesz, że dobre rzeczy mogą kosztować więcej i masz świadomość, że coś, co powstało w oparciu o solidne podstawy cieszy przez długie lata.

minus.pngTwoje słabe strony:

Czasami jednak brak Ci spontaniczności i kiepsko znosisz sytuacje, w których coś nie idzie po Twojej myśli. Może warto bardziej otworzyć się na zmiany?