img_top2.jpg

ENTUZJASTKA ZMIAN (przeczucie, spontaniczność, działanie bez planu)

Jako entuzjastka zmian spontanicznie podejmujesz większość decyzji. Jesteś niezwykle otwarta na nowości, optymistyczna i energiczna. Poszukujesz ciekawych rozwiązań i uwielbiasz eksperymentować. Kierujesz się głównie swoją intuicją i wewnętrzną potrzebą. Jesteś niezależna, nie lubisz podejmować decyzji według schematów i reguł. Ciekawi Cię otaczający świat i skupiasz swoją uwagę na najbardziej niecodziennych rzeczach, wpisujących się w Twoją estetykę. Doceniasz oryginalny design, kierujesz się trendami. Jesteś bardzo podatna na inspiracje, dlatego często wybierasz się na zakupy. Nie działasz według z góry ustalonego planu, a ostateczne decyzje podejmujesz pod wpływem impulsu... i zazwyczaj ich nie żałujesz! Czasem wolisz kupić coś tańszego, a ładnego jeśli jest częścią wystroju mieszkania. Dobrą jakość i trwałość cenisz sobie przy wyborze bazowych elementów, takich jak: podłoga, ściany, drzwi i inne.

plus.png Twoje mocne strony:

Jesteś bardzo spontaniczną i żywiołową osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Nie lubisz ograniczeń i schematów, masz swój własny styl i poglądy na świat, których nie boisz się wyrażać zarówno poprzez własną przestrzeń, jak i w codziennym życiu. Cechuje Cię bardzo duża dawka optymizmu, którym potrafisz zarazić innych. Szablony i stereotypy nie są dla Ciebie!

minus.pngTwoje słabe strony:

Działasz pod wpływem impulsu, ale zdarza Ci się również stawiać w życiu na solidne fundamenty. Wszystko dość szybko Ci się nudzi, więc ciągle szukasz nowych wyzwań. Może czasami warto zastanowić się chwilę dłużej przed podjęciem decyzji i zapytać o radę kogoś bardziej doświadczonego?