Strona główna
zaneta

WARTO ZAUFAĆ ARCHITEKTOM

Wiele osób, stając w obliczu urządzania własnego mieszkania, decyduje się zatrudnienie architekta wnętrz. To nieoceniona pomoc nie tylko w kwestii dopasowania mieszkania do upodobań właścicieli, ale i skarbnica wiedzy na temat najbardziej optymalnych i nowoczesnych rozwiązań.

Żaneta Strażyńska

Architekt, projektant oraz scenograf od dwunastu lat zajmująca się aranżacją wnętrz. Absolwentka wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Autorka projektów wnętrz w Polsce i za granicą. Miłośniczka prostej i ponadczasowej formy oraz funkcjonalnych rozwiązań.

design

Funkcjonalność i design

Czym kierują się architekci przy projektowaniu wnętrz? Kluczowym elementem jest zrozumienie właścicieli mieszkania. - W swoich projektach stawiam przede wszystkim na funkcjonalność i design. Wnętrze powinno odpowiadać na wszystkie potrzeby domowników, a jednocześnie cieszyć oko – mówi projektant wnętrz i scenograf, Żaneta Strażyńska, która wykorzystuje w swoich realizacjach drzwi Porta.

styl

W każdym stylu

Dlaczego akurat Porta? Ponieważ tworzy drzwi eleganckie i ponadczasowe, dzięki czemu idealnie pasują do każdego wnętrza oraz stylu. Żaneta Strażyńska wykorzystała je m. in. podczas urządzania nowoczesnego mieszkania w stylu glamour. W takim otoczeniu znakomicie sprawdził się model Porta FOCUS Premium z efektownym przeszkleniem. Drzwi Porta pojawiły się także w jej projekcie przytulnego mieszkania na poddaszu, w którym szczególnie istotne było zastosowanie rozwiązań maksymalnie wykorzystujących przestrzeń.

styl skandynawski

Styl skandynawski w polskich wnętrzach

Polacy zakochali się ostatnio w stylu skandynawskim. Nic więc dziwnego, że projektantka ma w portfolio i taką realizację. W dwupokojowym mieszkaniu ciepłe, jasne kolory uzupełnione zostały o ciekawe i nowoczesne dodatki. Biel, szarość i pastele – na te barwy postawili właściciele wraz z architektką. W takim wnętrzu idealnie odnalazły się nowoczesne i proste w formie modele drzwi Porta.

REKOMENDOWANE DRZWI

TOP KOLEKCJE