Strona główna
domowe_rewolucje

Bohaterowie „Domowych Rewolucji”

Łzy szczęścia, zaskoczenie albo okrzyki radości – tak wyglądają reakcje bohaterów na „Domowe Rewolucje”. Powód? Tworzone w ramach programu wnętrza są nie tylko funkcjonalne, ale i efektowne. Nic więc dziwnego, że tak świetnie pasują do nich drzwi Porta.

Domowe Rewolucje

„Domowe Rewolucje” to najpopularniejszy program wnętrzarski w Polsce. Emitowany jest na antenach HGTV Home & Garden oraz TVN. W każdym odcinku odmieniane jest czyjeś mieszkanie, a co za tym idzie, także życie. W metamorfozach bierze udział doświadczona i zgrana ekipa fachowców.

design

Wnętrze w stylu „Domowych Rewolucji”

Co wyróżnia mieszkania po „Domowych Rewolucjach”? Funkcjonalność, przytulność i dopasowanie do potrzeb domowników. Większość odmienianych pomieszczeń to świetne przykłady stylu skandynawskiego i nowoczesnego, ale zdarzały się też odcinki, w których ekipa HGTV Home & Garden mogła puścić wodze fantazji. W mieszkaniach nie mogło też zabraknąć szarych ścian, farby tablicowej ani białych drzwi.

styl

Przede wszystkim białe drzwi

W „Domowych Rewolucjach” pojawił się zarówno prosty, klasyczny model drzwi T z kolekcji Porta VECTOR Premium, jak i bardziej dekoracyjny Porta ROYAL Premium model A. Ze względu na ich ponadczasowy design łatwo było je dopasować do wszystkich wnętrz po metamorfozie.

styl skandynawski

Nadaj charakter wnętrzu

Drzwi to bardzo istotny element każdego wnętrza, nadają mu charakter i styl. Warto to wziąć pod uwagę, urządzając własne mieszkanie. W ofercie Porta można znaleźć nie tylko proste modele w stylu skandynawskim, ale i drzwi z przeszkleniami, dekoracyjnymi rowkami (frezowaniami) oraz zdobieniami w kolorze chromu (intarsjami).

REKOMENDOWANE DRZWI

TOP KOLEKCJE