Realizacje | PORTA DRZWI

Sky Tower – Wrocław

  Sky Tower jest pionierem odważnie wytyczającym nowy kierunek rozwoju Wrocławia. Nowoczesny, doskonale wyposażony budynek stał się symbolem dynamicznego miasta. Z okien jego apartamentów rozpościera się wspaniały widok na tętniącą życiem aglomerację. 212 metrów oraz 50 pięter zapewnią kompleksowi Sky Tower tytuł najwyższego budynku mieszkalno-biurowego w Polsce, w którym znajdują się luksusowe apartamenty, funkcjonalne biura, nowoczesna galeria handlowa i rozbudowane centrum usługowo-rekreacyjne. 

   

  Wysoka klasa budynku podkreślona jest niebanalnym, jakościowym wykończeniem. Wykorzystano drzwi Porta zarówno w strefie handlowej, jak i biurowej. W galerii handlowej zastosowano drzwi z kolekcji ENDURO. Jest to model wyjątkowo odporny na ścieranie i działanie czynników zewnętrznych.
  W przedsionkach windowych wykorzystano drzwi o odporności ogniowej EI 60 w okleinie naturalnej Dąb Select, które stanowią doskonałą ochronę przeciwko rozprzestrzenianiu się ognia oraz zabezpieczają przed zaczadzeniem.

   

  W przeważającej części biur zastosowano dwuskrzydłowe drzwi techniczne o izolacyjności akustycznej Rw=27 dB, w okleinie naturalnej Orzech Amerykański (lakier matowy). Ten model idealnie sprawdza się
  w biurach, ponieważ nie tylko pięknie wygląda, ale także chroni przed nadmiernym hałasem. Dla potrzeb realizacji na skrzydłach pojawił się logotyp Sky Tower, wykonany ze stali nierdzewnej, który jest elementem personalizacji drzwi dopasowanej do wizji projektantów.

« Powrót
 • EKSPERT PORTA

  Dowiedz się jak prawidłowo dobrać drzwi dla siebie.

  sprawdź
 • CZY WIESZ, ŻE

  zobacz więcej
 • Newsletter

  Zapisz sie do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach.

  ZAPISZ SIĘ