Realizacje | PORTA DRZWI

Osiedle Centauris - Wrocław

  W pobliżu parku Skowroniego we wrocławskiej dzielnicy Krzyki oddano do użytku I etap realizacji osiedla Centauris. W kompleksie znajduje się 115 mieszkań, w tym osiem apartamentów i dwa penthousy oraz ponad 1000 m2 powierzchni handlowo-usługowej.

  Budynek wyróżnia staranny dobór materiałów wykończeniowych. Elewację dwóch pierwszych oraz ostatniej kondygnacji wyłożono antracytowymi okładzinami z płyty HPL. Rozwiązanie to doskonale kontrastuje z białym tynkiem pozostałej części, zarówno pod względem koloru, jak i faktury. Ciekawym zabiegiem projektowym było również spięcie poszczególnych pięter pionowymi pasmami trójwarstwowego bezpiecznego szkła.

  W apartamentach architekci postawili na drzwi wejściowe Porta KMI Poland z kolekcji GRANIT w okleinie CPL HQ Dąb Milano 5. Model wpasowuje się zarówno w ogólny charakter obiektu, jak i w architekturę ciągów komunikacyjnych. Zestawienie oklein o ciemnej kolorystyce z kontrastującymi kamiennymi okładzinami ścian oraz stalowymi surowymi balustradami ze stali szlachetnej jest bardzo stylowe.

« Powrót
 • EKSPERT PORTA

  Dowiedz się jak prawidłowo dobrać drzwi dla siebie.

  sprawdź
 • CZY WIESZ, ŻE

  zobacz więcej
 • Newsletter

  Zapisz sie do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach.

  ZAPISZ SIĘ