Realizacje | PORTA DRZWI

Wojdyła Business Park - Wrocław

  Wojdyła Business Park to kompleks budynków biurowych klasy A, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – ok. 5 km od portu lotniczego, blisko centrum Wrocławia i w sąsiedztwie śródmiejskiej obwodnicy miasta.

  W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach jest ok. 25 000 m2 powierzchni biurowej. Bryły biurowców są niemal w całości przeszklone, ale wykorzystano tafle o właściwościach przeciwsłonecznych
  i termoizolacyjnych.  Projektanci zadbali o ciekawy wystrój wnętrz oraz zwrócili uwagę na optymalny dobór rozwiązań pod względem akustycznym. Dlatego zdecydowali się na drzwi Porta KMI Poland. Użyto głównie rozwiązań kontraktowych w białej okleinie EGGER W1000 SM CPL z regulowaną ościeżnicą Porta SYSTEM.  Ten model wyróżnia się dobrymi parametrami akustycznymi Rw=27 dB.

  Oferta Porta wyróżnia się możliwością realizacji nietypowych zamówień. Przykładem dostosowania drzwi do wyrafinowanego charakteru wnętrza jest nietypowa wysokość przejścia światła wynosząca 2100 mm, która sprawia, że drzwi nabierają dynamicznego wyglądu. Dodatkowo, dzięki bocznym naświetlom, zachowano naturalne doświetlenie w korytarzach.

   

  Konstrukcja regulowanej ościeżnicy pozwala dopasować ją idealnie do grubości muru. W efekcie drzwi wyglądają niezwykle nowocześnie, a dzięki ułożeniu futryny i skrzydła w jednej linii, połączenie jest niezwykle dyskretne.  Ponadto, cechą szczególnie pożądaną w budynkach użytkowanych przez dużą liczbę osób, a do takich należą obiekty korporacyjne, są wzmocnione kieszenie zawiasów, gwarantujące niezawodność przez lata. 

« Powrót
 • EKSPERT PORTA

  Dowiedz się jak prawidłowo dobrać drzwi dla siebie.

  sprawdź
 • CZY WIESZ, ŻE

  zobacz więcej
 • Newsletter

  Zapisz sie do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach.

  ZAPISZ SIĘ