Referencje - Porta

Referencje

Od 23 lat współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi. Nasze relacje opierają się na solidnych fundamentach: zaufaniu, elastyczności, jakości produktów i szukaniu innowacji technologicznych. Dzięki temu mamy pewność, że współpraca z naszymi partnerami jest owocna nie tylko dzisiaj, ale będzie taką również w przyszłości. Pozytywne referencje naszych partnerów są dla nas ogromną motywacją do dalszej pracy.

„Ważne dla mnie jest to, że firma PORTA to partner stabilny, duży, który proponuje cały wachlarz możliwości i rozwiązań technicznych.”

 

Elżbieta Zabielska, właścicielka hurtowni DW DOMEL

 

„W obecnej chwili (…) zajmujemy się zaopatrywaniem dużych inwestycji w dosyć nietypowe produkty i w tym segmencie firma PORTA bardzo nam pomaga, dostarczając produkty spełniające wszystkie interesujące nas normy”

 

Jacek Andrasiak, przedstawiciel handlowy firmy CEMBE

„Dzięki firmie PORTA tak naprawdę nasza firma się rozwinęła i mogliśmy rozszerzyć naszą działalność poza teren Białegostoku na rejon całej północno – wschodniej Polski.”  

 

Adam Skaskiewicz, specjalista ds. logistyki w firmie AWRUK 

„Jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju, która sprzedaje tylko produkty PORTA i na nich bazuje.  Coraz większa gama produktów stawia nas w korzystnej sytuacji w stosunku do konkurencji, do nowoczesności i do nowych technologicznych rozwiązań stosowanych przez projektantów i architektów.”  

 

Krzysztof Wnuczek, współwłaściciel firmy PORTO

„PORTA odpowiada na zapotrzebowania rynku elastycznością - tym, że zawsze może coś zmienić, zaproponować.”

 

Waldemar Drożdżalski, Prezes Zarządu RGB

 

 

Zobacz wideo z komentarzami

 

 • EKSPERT PORTA

  Dowiedz się jak prawidłowo dobrać drzwi dla siebie.

  sprawdź
 • CZY WIESZ, ŻE

  zobacz więcej
 • Newsletter

  Zapisz sie do naszego newslettera, aby otrzymywać informacje o aktualnych promocjach.

  ZAPISZ SIĘ