Tu znajdziesz idealne drzwi do domu i mieszkania

Oceń artykuł:

0%
0%
Ogólnopolski program SALONodNOWA wspiera rewitalizację salonów dealerskich Porta. W jej ramach metamorfozę przeszedł ostatnio salon sprzedaży Sykomat w Warszawie. Po remoncie łatwiej znajdziesz tu wymarzone drzwi.

Podstawą kampanii SALONodNOWA stały się szeroko zakrojone badania. Pozwoliły one ustalić, jaki powinien być idealny salon sprzedaży. Bazując na wynikach badań, firma Porta zaczęła zmieniać salony sprzedaży w miejsca przyjazne i wygodne dla klientów.

Źródło: PORTA

Po zmianach jest nowocześnie i przyjaźnie. - Zmieniliśmy układ ekspozycji. Wcześniej na środku salonu był spory podest, który znacząco zabierał powierzchnię. Usunęliśmy podest, dzięki czemu zyskaliśmy dodatkowe miejsce na ekspozycję naszych drzwi. Ponadto zmienił się układ salonu - nowe ścianki ekspozycyjne i ich rozmieszczenie. Pracownicy obsługi klienta mają nowe miejsce do pracy, którym się można pochwalić, wraz z 3 wygodnymi stanowiskami, kącikiem dla dzieci i miejscem, w którym można usiąść i porozmawić, by w spokoju podjąć ważną decyzję o zakupie drzwi - podsumowuje Magdalena Jakóbiak.

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym