Gdzie prywatni kucharze gotują dla znanych i lubianych? 5 kuchni w domach gwiazd

Oceń artykuł:

0%
0%
Kuchnie w polskich blokach są niewielkie, ale dobrze urządzone doskonale spełnią swoją funkcję. Wówczas przygotowywanie posiłku na maksymalnie 10 metrach kwadratowych nie jest zadaniem karkołomnym. Gwiazdy, szczególnie amerykańskie, mają zupełnie inne wymagania. Ich domy są ogromne, a liczba łazienek często przekracza liczbę sypialni. Nikogo nie dziwi fakt, że ich rezydencje są wyposażone w siłownie, sale telewizyjne przypominające kinowe, piwniczki z winem, korty tenisowe, baseny, boiska… Wymieniać można bez końca. Jak wyglądają kuchnie w domach celebrytów? Zobaczcie!

Beyonce i Jay-Z

Piosenkarka i jej mąż niedawno zostali rodzicami bliźniąt. Ta informacja na pewno obiła wam się o uszy. Gwiazdorska para postanowiła z okazji powiększenia rodziny znaleźć sobie nowe lokum. Budżet? 80 milionów dolarów. Okazuje się jednak, że za taką sumę niełatwo kupić odpowiednio wyposażony dom w Los Angeles. Małżonkowie postanowili więc wynajmować luksusową rezydencję, dopóki ich agenci nie wyszukają właściwej nieruchomości. Postawili na dom w Malibu. Rezydencja o nazwie La Villa Contenta składa się z 10 sypialni, aż 14 łazienek i jest na sprzedaż za 54,5 miliona dolarów. Gwiazdy stać więc na nią, ale najwyraźniej dom nie spełnia ich oczekiwań na tyle, by był czymś więcej niż tylko przystankiem na drodze do celu – willi idealnej. Płacą za wynajem domu 400 tysięcy dolarów miesięcznie.

Lena Headey

Cersei Lannister postanowiła pozbyć się domu, w którego remont sporo zainwestowała – rozbudowała go i zmieniła w urocze miejsce do zamieszkania. Nieruchomość składa się z 5 sypialni i 5 łazienek, mieści się w kalifornijskiej dzielnicy Sherman Oaks. Lena kupiła ją w 2014 roku za 790 tysięcy dolarów. Teraz chciałaby za nią otrzymać prawie 2 miliony. Rok przed zakupem posiadłości Headey, która w "Grze o tron" gra jedną z głównych ról, otwarcie opowiadała o swojej koszmarnej sytuacji materialnej. Jak twierdziła, na koncie miała mniej niż 5 dolarów. Obecnie finanse gwiazdy na pewno mają się lepiej – przecież za każdy odcinek 7. i 8. sezonu popularnego serialu otrzymuje około pół miliona dolarów.

Pamela Anderson

Jeśli kuchnia Leny Headey nie za bardzo przypadła wam do gustu, może spodoba wam się ta z domu Pameli Anderson? Aktorka wynajmuje swój dom innym i zarabia na tym około 50 tysięcy dolarów miesięcznie.

Chris Rock

W swoim brooklyńskim domu mieszkał przez ponad 20 lat. W końcu postanowił go sprzedać, sporo przy tym zarabiając. Nieruchomość wartą przed dwiema dekadami 370 tysięcy dolarów wystawił za 3,85 miliona. Rezydencja zbudowana w 1901 roku ma 3 sypialnie i 2,5 łazienki, czyli 2 łazienki oraz toaletę. Przestrzeń dzienna jest ogromna – zabudowa kuchenna, która raczej do małych nie należy, wydaje się w tym wnętrzu niewielka.

Weeknd

Ogromna lodówka, dwie kuchenki i podwójny okap ze stali, sporo marmuru i połączenie białych oraz ciemnych, orzechowych szafek – tak prezentuje się kuchnia w rezydencji piosenkarza. Ogromne pomieszczenie jest zabudowane meblami kuchennymi, które znajdują się pod wszystkimi ścianami. Na środku ustawiono ogromne wyspy – tak, tutaj projektant zaszalał. Takie wnętrze to marzenie każdego szefa kuchni!

Dom mieści się w Los Angeles i jest wart prawie 20 milionów dolarów. Weeknd ma w nim do dyspozycji 9 sypialni i aż 11 łazienek. Dla gości przeznaczono osobny domek z 2 sypialniami i 2 łazienkami. Pomiędzy częściami rezydencji znajduje się basen.

Którą gwiazdorską kuchnię widzielibyście we własnym domu?

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym