ECO technologia w twoim domu - dbaj z nami o środowisko!

Oceń artykuł:

0%
0%
Ekologia to nie tylko modny trend – to też hasło w pewnym sensie określające styl życia. Dla niektórych to kwestia wyłącznie ideologiczna, ale myślenie w ten sposób spłaszcza i ogranicza znaczenie ekologii. Tymczasem okazuje się, że wiele rozwiązań ekologicznych w codziennym życiu wpływa korzystnie nie tylko na środowisko, ale też na domowy budżet czy funkcjonalność elementów wyposażenia czy wykończenia domu i mieszkania. W PORTA DRZWI wiemy o tym doskonale. Na czym opiera się innowacyjna Eco Technologia wypracowana przez specjalistów PORTA DRZWI? To sześć głównych atutów zagadnień, które definiują wysoki standard drzwi zewnętrznych. Stworzyliśmy zestaw idealnie skrojonych wartości składających się na najwyższą jakość.
ECO technologia w twoim domu - dbaj z nami o  środowisko!

Bezpieczeństwo, estetyka, oszczędność

Urządzając nowy dom czy mieszkanie, chcemy, by były one przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne. Te same wymagania stawiamy drzwiom wejściowym – powinny zapewniać nam bezpieczeństwo, być wytrzymałe, a przy tym stylowe i wysmakowane.

Wszak to właśnie one wprowadzają nas i naszych gości w intymny świat domowego zacisza, stanowią swego rodzaju granicę między światem zewnętrznym a naszym domowym królestwem.

6 filarów Innowacyjnej Eco Technologii PORTA DRZWI

Innowacyjna Eco Technologia PORTA DRZWI to odpowiedź na wysokie wymagania stawiane tego typu produktom na rynku. Formułę, którą wykorzystaliśmy w procesie produkcji naszych skrzydeł, oparliśmy na 6 podstawowych dla nas wartościach zaczerpniętych z filozofii budownictwa ekologicznego:

  • Energy saving – a więc oszczędzanie energii
  • Passive standard – rozwiązania wpisujące się w standardy domów pasywnych
  • Eco friendly – przyjazny stosunek do środowiska
  • Warranty standard – standardy gwarancyjne
  • Modern design – nowoczesne projekty
  • Quality 100% - najwyższa jakość

Mając na uwadze wszystkie te cechy, nasi specjaliści z Działu R&D przygotowali specjalne kolekcje drzwi, tj. Eco POLAR oraz Eco POLAR PASSIVE. Te dwie kolekcje to realizacja wymienionych przed chwilą założeń.

Jeśli te wartości są Ci bliskie, z pewnością znajdziesz wśród nich model idealny dla siebie. To doskonała propozycja dla tych, którzy wiedzą, że w dziedzinie designu piękno to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też niewidoczne gołym okiem ergonomiczne rozwiązania.

Ważny jest także dopieszczony w każdym calu proces produkcji i najnowsze rozwiązania, które wprowadza do niego opracowana przez PORTA DRZWI Eco Technologia.

Inwestycja na lata

Drzwi z kolekcji Eco POLAR PASSIVE stworzyliśmy jako nowoczesne rozwiązanie do domów pasywnych, gdzie przenikalność termiczna odgrywa kluczową rolę. Powiedzmy sobie szczerze – system ten nie należy do najtańszych.

Nie musi to jednak stanowić przeszkody nie do pokonania: państwowe programy hojnie wspierają finansowo inwestycje energooszczędne, w tym budownictwo pasywne.

Więcej informacji nt. rządowe wsparcia można znaleźć pod tym adresem: http://www.nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/programy-priorytetowe/doplaty-do--kredytow-na-domy-energooszczedne/informacje-o-programie/.

Najwyższa jakość

Nasi długoletni Klienci wiedzą doskonale, że do jakości naszych produktów przywiązujemy ogromną wagę. Z tego powodu wszystkie drzwi z kolekcji Eco posiadają 3-letnią gwarancję producenta, a poza tym wyposażone są w sprawdzone rozwiązania, takie jak:

  • Dwukomorowe przeszklenie antywłamaniowe i ramki ze stali nierdzewnej
  • Wręg francuski gwarantujący bezpieczeństwo
  • Dwa zamki wielopunktowe, antywłamaniowe

Opracowaliśmy również specjalny ciepły próg Porta ThermControl, który zatrzymuje ciepło i blokuje powstawanie tzw. mostków termicznych.

Aby zapewnić właściwe użytkowanie i właściwe współczynniki przenikalności cieplnej, drzwi Eco POLAR i Eco POLAR PASSIVE należy zamontować przy zachowaniu odpowiednich reguł. Porta SaveEnergy to specjalny ciepły montaż opracowany przez naszych technologów.

Warto tu wesprzeć się doświadczeniem Autoryzowanych Grup Montażowych polecanych przez PORTA DRZWI – skorzystanie z takiej usługi dodatkowo wydłuża gwarancję na drzwi z naszych kolekcji.

W przypadku montażu drzwi z naświetlami, rama naświetla w połączeniu z belką górną zespoloną i dolną z progiem stanowią część ościeżnicy. Innowacyjna metoda łączenia naświetli eliminuje mostki termiczne i upraszcza system montażu. To wyjątkowe na rynku rozwiązanie nazwaliśmy Porta Synergy.

Dbałość o detale

Dział R&D zaprojektował również dedykowane okucia idealnie współgrające z nowoczesną stylistyką drzwi. Wiemy bowiem doskonale, że odpowiednia klamka czy wkładki antywłamaniowe to niezbędne elementy idealnych drzwi wejściowych pozwalające na długie i przyjemne użytkowanie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Dedykowane okucia [PDF]: str. 183

Oceń artykuł:

0%
0%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym