Orders Online - nowy system zamówień Porta!

Oceń artykuł:

0%
100%
Przed ostatecznym wyborem drzwi odwiedzasz wiele salonów i oglądasz niezliczone modele. Gdy już zdecydujesz się na konkretną kolekcję, okleinę i kolor, ostatnim krokiem jest oficjalne złożenie zamówienia. Właśnie wprowadziliśmy specjalnie zaprojektowane narzędzie, dzięki któremu sprzedawca zrobi to jeszcze szybciej i łatwiej. Jak działa program Orders Online Porta?
Orders Online - nowy system zamówień Porta!

Aby skrócić czas składania zamówienia, postanowiliśmy znacznie uprosić sprzedawcom korzystanie z programu Orders Online. Nowy system stawia przede wszystkim na wizualną prezentację produktów. Przejrzysty interfejs graficzny powoduje, że wybór modelu drzwi Porta, a także dobranie do nich ościeżnicy czy akcesoriów staje się intuicyjne. Dzięki temu ryzyko popełnienia błędu przez sprzedawcę jest niemalże zerowe, a cały proces trwa dużo krócej niż wcześniej.

Cenimy Twój czas. To właśnie maksymalne skrócenie procesu wyboru było celem stworzenia tego programu. W efekcie składanie zamówienia udało nam się sprowadzić do zaledwie kilku kroków. Teraz możesz wybrać swoje drzwi, na zamówienie czekając dosłownie moment – załatwisz to od ręki.

Nowy system zamówień to tylko jeden z przykładów, jak PORTA DRZWI zmienia się dla Ciebie. Zależy nam, by być jak najbliżej Twoich potrzeb, więc bacznie śledzimy trendy. Wprowadzamy nie tylko nowe modele drzwi, lecz także różnego rodzaju uproszczenia i innowacje. Wszystko po to, aby Twój dom był taki jak chcesz – od początku do końca.

Oceń artykuł:

0%
100%
×

podziel się tym artykułem

Wyślij artykuł swoim znajomym